Twoje wesele powinno mieć odpowiednią oprawę.

Sprawdź tu:

Zespół na wesele specjalnie dla was

zespół na imprezę szczecinJeżeli jesteśmy ludźmi, którzy czekają na swój pamiętny dzień, w którym będą ślubowali swojej drugiej połówce miłość aż po grób, to na pewno już nieraz zastanawialiśmy się nad tym, jaki zespół na wesele wybrać. Okazuje się przecież, że każdy człowiek ma inny gust muzyczny.

Co tu zatem począć? Przede wszystkim para młoda powinna wybrać takich grajków, którzy grają to, co młodym się podoba najbardziej.

Zmuszanie się do płacenia za usługi modnych kapel nie ma większego sensu.

Ponadto warto jest rozważyć ile osób i w jakim wieku, i o jakich preferencjach muzycznych będzie brało udział w zabawie weselnej.

Kilka ciekawostek

Przyjęcie weselne ? zwyczajowa forma przyjęcia okolicznościowego, określanego potocznie jako wesele, organizowanego z okazji ślubu. Zwyczaje towarzyszące zawieraniu małżeństwa zależą od kręgu kulturowego z jakiego wywodzą się przyszli małżonkowie.
W Polsce przyjęcie weselne odbywało się zazwyczaj w domu panny młodej.
W dzisiejszych czasach zdecydowanie bardziej popularne jest organizowanie wesel w domach weselnych. Dla przykładu, w Polsce przebieg przyjęcia weselnego może wyglądać następująco: powitanie młodej pary chlebem i solą toast wzniesiony szampanem i stłuczenie kieliszków przez młodą parę na szczęście wspólne odśpiewania sto lat przez weselników publiczne całowanie się młodej pary przy okrzykach gości gorzko!, gorzko! konsumpcja dań wraz z toastami za pomyślność młodej pary bal przy muzyce odtwarzanej lub granej na żywo przez wynajęty zespół muzyczny zabawy z udziałem weselników i młodej pary dzielenie dużego tortu i częstowanie nim gości przez młodą paręŹródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Przyj%C4%99cie_weselne

Miesiąc miodowy - definicja

zespół na imprezę szczecin
Miesiąc miodowy ? tradycyjne wakacje nowożeńców tuż po ślubie, związane zazwyczaj z wyjazdem (tzw.
podróżą poślubną), podczas których para świętuje swoje zaślubiny.

Miesiąc miodowy to również synonim beztroskiego okresu bez zmartwień. Określenie miesiąc miodowy datuje się na koniec XVIII wieku1.

Słowo miodowy pochodzi od miodu pitnego, który podawano parze młodej na weselu.
Jego słodycz i zawartość alkoholu miały wprawić nowożeńców w stan miłosnego uniesienia tuż przed nocą poślubną.potrzebny przypis Miesiąc - określa czas trwania miłosnego nastroju, ale w niektórych kulturach i językach, np.
w języku angielskim (honeymoon), ale także hiszpańskim (luna de miel) czy włoskim (luna di miele) słowo miesiąc, czyli month, mes i mese zamieniono na moon, luna i luna, czyli na księżyc, metaforycznie i metonimicznie więc na wieczór i noc. Po arabsku i walijsku, podobnie jak w Polsce, również mamy do czynienia z miesiącem miodowym. Natomiast w języku perskim wyrażenie to brzmi: mah e asal i można je rozumieć w dwójnasób, gdyż słowo mah można tłumaczyć zarówno jako miesiąc jak i księżyc (wieczór).
W niemieckim mamy do czynienia z Flitterwochen, czyli tygodniami pieszczenia (staroniemiecki) lub tygodniami chichotania (średnioniemiecki).
W nowoniemieckim morfem Flitter~ stracił zupełnie przynależne mu wcześniejsze znaczenie i jego funkcja ogranicza się wyłącznie do tegoż jednego leksemu, tworząc w połączeniu z ~wochen (pl.
tygodnie) znacznie 'miesiąc miodowy'.
W niemieckim używany jest też anglicyzm honeymoon, jednak nieco odmiennie, bo w znaczeniu 'miły i beztroski czas'.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Miesi%C4%85c_miodowy.