mieszkania szczecin sprzedaż

Ostatnimi czasy dość głośno o nowym państwowym programie "Mieszkanie dla Młodych". Istotą tego programu ma być pomoc młodym ludziom w usamodzielnieniu się, dzięki preferencyjnym warunkom zakupu nieruchomości. mieszkania szczecin sprzedaż Ten program powstał jako "wypełniacz" dla "Rodziny na swoim",...Ostatnimi czasy dość głośno o nowym państwowym programie "Mieszkanie dla Młodych". Istotą tego programu ma być pomoc młodym ludziom w usamodzielnieniu się, dzięki preferencyjnym warunkom zakupu nieruchomości.
mieszkania szczecin sprzedaż


Ten program powstał jako "wypełniacz" dla "Rodziny na swoim", który zakończono już jakiś czas temu. "Mdm" mimo bardzo szczytnych celów, nie jest zbyt dobrze odbierany przez wielu specjalistów, obserwujących nasz rynek nieruchomości.

Sęk w tym, że objęte państwowym dofinansowaniem mają być wyłącznie mieszkania na rynku pierwotnym. I to tylko w określonych dla każdego miasta widełkach cenowych. Wielu komentatorów widzi tutaj ukłon rządu w stronę deweloperów, ale sama branża aż tak zachwycona, najnowszym projektem rządzących, nie jest.

Problem polega też na tym, że aby w ogóle dostać jakiekolwiek wsparcie, trzeba wziąć kredyt hipoteczny. No i sama wysokość dopłaty nie powala - dostać można maksymalnie 15% wartości nieruchomości (warunkiem jest posiadanie dziecka i w perspektywie następnych lat, posiadanie kolejnego dziecka).

Do tego tematu jeszcze wrócę.Na temat
mieszkania szczecin sprzedaż
to też niezłe źródło Jeśli mowa o
mieszkania szczecin sprzedaż
to wspomnę też o innych źródłach.
mieszkania szczecin sprzedaż
- też dobry W temacie
mieszkania szczecin sprzedaż
warto poczytać również pozostałe informacje.Dodane: 04-03-2014 08:55

Powrót do pełnej wersji: mieszkania szczecin sprzedaż