Wcześniej napisałem trochę o samych dźwigach i tym czym właściwie są te maszyny.
Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych.
Mógłbym pisać o stosowaniu takich urządzeń na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji.
usługi dźwigowe bydgoszcz Ja jednak chcę napisać o ciekawszych zastosowaniach dźwigów. W Polsce chyba nikt tego nie...Wcześniej napisałem trochę o samych dźwigach i tym czym właściwie są te maszyny.

Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych.

Mógłbym pisać o stosowaniu takich urządzeń na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji. usługi dźwigowe bydgoszcz Ja jednak chcę napisać o ciekawszych zastosowaniach dźwigów.
W Polsce chyba nikt tego nie robił ale w Brytyjskim programie rozrywkowym/samochodowym dźwigi pojawiały się często - bynajmniej nie były testowane! Oczywiście chodzi o magazyn Top Gear (w naszym kraju można kupić miesięcznik o takim tytule).
W tym wpisie opiszę jedno z zastosowań dźwigów samochodowych. Otóż prowadzący program Jeremy Clarkson postanowił przetestować samochód z Polski.
Wybór padł na Poloneza (stara wersja) - samochód oczywiście był koszmarny na tle konkurencji aut produkowanych na zachodzie ale nadał się znakomicie do tego żeby urządzić nim zabawę za pomocą dźwigów.
Zobaczcie sami: Mam nadzieję, że filmik nadal jest dostępny.

Dobrze, że już nie produkujemy takich słabych samochodów.

Szkoda, że w naszym kraju nikt nie ma takiej fantazji żeby tak wykorzystywać dźwigi.Jeśli mowa o to wspomnę też o innych źródłach.

usługi dźwigowe bydgoszcz - to całkiem niezłe Więcej informacji także tutaj usługi dźwigowe bydgoszcz usługi dźwigowe bydgoszcz też jest ciekawie opisany tematusługi dźwigowe bydgoszcz usługi dźwigowe bydgoszcz.