Przewóz kupionych w Chinach towarów może być problematyczny - dlatego są przedsiębiorstwa takie jak , które oferują pomoc w organizacji i przepisach prawnych związanych z transportem z Chin.

Firmy pomagające w Chinach

transport chinyJeżeli nie czujemy się pewni siebie to prawdopodobnie interesy w Chinach nie są dla nas.
Oczywiście...można podjąć współpracę z firmą zajmującą się takimi rzeczami- jednak również od nas będzie wymagane jakieś zaangażowanie w całą sprawę.
Koniec końców to nasz biznes i to my chcemy na tym skorzystać.
Wynajęcie firmy to dobry pomysł również dlatego, że często mają oni tam swoich ludzi, którzy maja już jakąś określoną pozycję w tamtejszej hierarchii biznesowej i nie tylko.

Tacy ludzi ułatwią zawarcie korzystnych umów i uchronią przed próba oszustwa- co niestety często się zdarza w przypadku zawierania współpracy z kimś spoza kręgu wpływów.

Chińskie targi towarów

transport chiny Targi w chinach odbywają się regularnie w większych miastach takich jak Szanghaju.
Daje to możliwość zakupu towaru po okazyjnej cenie, a nawet zawarciu stałej współpracy z miejscowym dostawcą lub producentem.

Targi to również świetna okazja, aby poznać trochę kulturę robienia interesów w Chinach, ta wiedza może okazać się kluczowa w przyszłych transakcjach.

Pozwoli nam na negocjowanie ceny towarów lub ustalaniu szczegółów produkcji i później transportu do miejsca docelowego.

Podsumowując to warto chociaż raz przybyć na targi towarów i przekonać się na własnej skórze jak wygląda chiński świat handlu i obrotu towarami.

O Szanghaju

Szanghaj jest największym chińskim ośrodkiem gospodarczym, finansowym i komunikacyjnym, a także trzecim co do wielkości (po Rotterdamie i Singapurze) portem morskim na świecie.
W mieście działa giełda papierów wartościowych, giełdy towarowe i wielkie banki. Rozwinięty przemysł maszynowy, metalowy, chemiczny, środków transportu, elektroniczny, poligraficzny, włókienniczy, spożywczy, obuwniczy i wysokich technologii. Wielki węzeł komunikacyjny (porty lotnicze Szanghaj-Hongqiao, Szanghaj-Pudong, metro).Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Szanghaj.
Dodane: 14-08-2015 15:28

Tagi: transport chiny biznes usługi

Widok do druku:

transport chiny