Dobra dieta i trening to nie wszystko co jest konieczne do maksymalnych efektów.

Dobrze stosowana suplementacja poskutkuje poprawieniem efektów ćwiczeń siłowych.
Powinno się stosować wyłącznie dobrej jakości suplementy np.
.

Co ubrać do ćwiczeń...

myproteinOdpowiedni strój do ćwiczeń jest nie mniej ważny niż dobra dieta czy suplementy.
Warto...ubrać się w ciuchy przede wszystkim wygodne i dobrze dopasowane.
Ważny jest również materiał i chłonność całego stroju.

Oczywiście nie trzeba od razu kupować całego zestawu w najdroższym sklepie- w zupełności wystarczy dobrej jakości bawełniany t-shirt oraz spodenki. W dobrych ciuchach od razu lepiej się ćwiczy, a co za tym idzie będziemy z większą przyjemnością uczęszczać na siłownię czy fitness.

Może się to pozytywnie odbić na naszym treningu i na efektach.
Bardzo ważne i chyba najważniejsze są dobre buty: nie mogą nas obcierać, a noga nie może się przepacać za bardzo, ponieważ może dość do bolesnych odcisków i odparzeń, zwłaszcza w lato.

'Kaloryfer' w kilka tygodni

myprotein Każdy chce mieć dobrze wyrzeźbione okolice brzucha, popularny 'kaloryfer' w mężczyzn czy płaski brzuch u kobiet- to marzenie wielu ludzi.
Najpopularniejszą metodą, czy też zestawem ćwiczeń mającym pomóc w osiągnięciu takich efektów to tzw.

'szóstka weidera'. Czy faktycznie jest to prosta metoda na dobrze rozwinięte mięśnie brzucha? I tak i nie.

Rzeczywiście ta metoda jest skuteczna, ale również intensywna i każdy kto jej próbował powie, że nigdy nie podejrzewał, że mięśnie brzucha mogą tak boleć.

Co do diety czy suplementacji przy rzeźbieniu brzucha zaleca się normalną dietę dla ćwiczących i podstawowy zestaw suplementów, takich jakich używamy do innych ćwiczeń.

Początki są najgorsze

Zaczynając swoją przygodę z siłownią czy innymi treningami warto zasięgnąć porad dietetyka i doświadczonego trenera- taka pomoc na początku może okazać się wręcz kluczowa dla dobrych efektów naszego treningu.

Dobra dieta i suplementacja są tak samo istotne jak sam trening i regularność ćwiczeń. Po pierwszych tygodniach będziemy w stanie sami sobie dostosować bardziej odpowiadające nam dawki suplementów oraz ilość przyjmowanych kalorii.

Nie powinniśmy jednak rezygnować z rad dietetyka i trenera, ale nasze własne odczucia też są ważne.
Jeżeli czujemy się ociężali, labo jakiś suplement wywołuje niepokojące objawy nie należy czekać i go odstawić.

Body Mass Index

skaźnik masy ciała1 (ang.
Body Mass Index (BMI); również: wskaźnik Queteleta II) ? współczynnik powstały przez podzielenie masy ciała podanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach2.

Klasyfikacja (zakres wartości) wskaźnika BMI została opracowana wyłącznie dla dorosłych3 i nie może być stosowana u dzieci.

Dla oceny prawidłowego rozwoju dziecka wykorzystuje się siatki centylowe, które powinny być dostosowane dla danej populacji.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wskaźnik_masy_ciała.
Dodane: 14-08-2015 16:33

Tagi: sport odżywki białka proteiny odżywianie protein

Widok do druku:

myprotein