Warto się wspomagać w treningu, odżywki typu znacznie poprawią wyniki wysiłku fizycznego.

Parę zdań o sporcie.

Zdrowy sport, ale po kilkoma warunkami

impact whey proteinAktywność fizyczna może przybierać przeróżne formy i niezależnie od wybranej należy trzymać się kilku podstawowych zasad.
Po pierwsze,a by ruch był zdrowy nie można się przetrenowywać, a przynajmniej nie za każdym razem.
Dla początkującego sportowca może być ciężko przewidzieć swój limit, jednak po jakimś czasie będzie wiadomo kiedy przestać ćwiczyć. Po drugie dieta, w sumie jest to najważniejszy punkt każdej aktywności fizycznej.
Bez diety nie zobaczymy żadnych zmian w naszym ciele, a zła może doprowadzić do dużych ubytków i uszkodzeń naszych komórek.

No i po trzecie, ale nie najmniej ważne, to suplementacja.

Tutaj już wszystko zależy od naszego celu i tak na prawdę nie jest ot konieczny punkt, jednak bardzo pomaga dostarczyć pewnych składników, które może być ciężko dostarczyć w diecie.
I pamiętaj ruch to zdrowie, ale po kilkoma warunkami.

odzywki i suplementy dobrej jakości i te gorszej...

impact whey protein Na rynku istnieje wiele firm produkujących różne odżywki dla sportowców, jednak nie każda jest godna zaufania, a niektóre firmy w ramach oszczędności zmniejszają jakość swoich produktów.
Jednak na szczęście taki firmy bardzo szybko wypadają z rynku przez negatywne opinie klientów. Co jest ważne w odżywkach? Przede wszystkim wchłanialność i nie ważne czy jest to odżywka białkowa, czy jakieś witaminy, czy spalacze tłuszczu.

Ważne jest to ile procent z deklarowanej zawartości wchłonie się do naszego organizmu.

Sumarycznie nie warto wiec patrzeć jedynie na skład odżywki, ale na parametry jej wchłanialności.

Brak odżywek.

Co z efektami?Można ćwiczyć bez odżywek i suplementów, ale pewnych substancji nie dostarczymy w takiej ilości w jakiej będą nam potrzebne przy dużej ilości treningów.

Z tego powodu warto jakąś odżywkę sobie kupić, zwłaszcza przy intensywnym trenowaniu. Dobra dieta bardzo pomaga w dobrym treningu, a suplementy mają jedynie ja wspierać.

Ale odżywki mają uzupełniać te niedobory, których nie dostarczamy w diecie.

Na każdym opakowaniu suplementów znajdziemy ważne informacje o dawkowaniu i ilościach zalecanego dziennego spożycia danej substancji.
Z tymi informacjami w łatwy sposób dobierzemy odpowiednią ilośc odżywki dla naszego organizmu.
.
Dodane: 06-10-2016 08:22

Tagi: sport odżywki suplementy trening białko zdrowie

Widok do druku:

impact whey protein