odżywki białkowe sklep

Przy wyborze marki odżywek należy sugerować się jej opiniami na rynku.
Bardzo ważna jest czystość i przyswajalność.
Generalnie można również poradzić się w jakimś sklepie, np. .

Wysokobiałkowa tortilla

odżywki białkowe sklep Przykład wysokobiałkowego posiłku, dla tych którzy dbają o rozwój mięśni na siłowni: Składniki: - pierś z kurczaka - puszka fasoli - odzywka białkowa - sałata (dowolny gatunek) - świeży ogórek - tortilla - jogurt naturalny - ząbek czosnku - suszone zioła Przepis: Pierś z kurczaka gotujemy na parze, lub podsmażamy na patelni na niewielkiej ilości oleju.

Odzywkę białkową dodajemy do jogurtu (ilość zgodnie z zaleceniami producenta), taki sos doprawiamy czosnkiem, solą i suszonymi ziołami.

Do tortilli wkładamy plastry ogórka, kilka liści sałaty, łyżkę czerwonej fasoli oraz przygotowanego kurczaka.

Polewamy przygotowanym sosem i zawijamy.

Tak przygotowany posiłek można również zabrać ze sobą do pracy i zjeść w porze lunchu.

Smacznego!

Dieta jest najważniejsza

Odpowiednia dieta to tak naprawdę czynnik kluczowy, decydujący o tym jak skuteczne będą nasze treningi. Nie ważne czy jest to trening mający na celu zwiększenie masy mięśniowej, poprawienia rzeźby czy po prostu trening dla spalenia tłuszczu.

Dieta to podstawa i każdy trener to powie.

Najważniejsze to unikać podjadania i słodkich, tzw.
pustych kalorii, które mogą spowodować brak efektów treningu.

Ważne jest też nawodnienie organizmu i ogólny bilans minerałów i składników odżywczych w diecie codziennej.

Nowy fitness

Crossfit powstał w 2001 roku, kiedy Amerykanin Greg Glassman zaczął używać tego programu dla trenowania policji w Kalifornii.

Potem został też wdrożony w treningu marines, strażaków i żołnierzy amerykańskich. Ze względu na dobre wyniki treningowe, crossfit stał się popularny w wielu krajach świata. Crossfit bazuje na codziennym programie ćwiczeń, które wykonuje się w sposób określony, określoną ilość razy. Twórca crossfit, Greg Glassman, opracował dla trenujących wiele różnych programów dziennych, niektórych nazwanych na cześć różnych znanych osób: żołnierzy, policjantów czy bohaterów. Program dzienny może trwać od 5 do 30 minut.Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/CrossFit.

Dodane: 23-03-2016 12:31

Tagi: sklep odżywki trening białko białkowe odżywki

Widok do druku:

odżywki białkowe sklep