Jednym z bardziej polecanych rodzajów białek jest białko serwatkowe.

Produkty z tym białkiem można nabyć np.

w .

Porady na siłowni

białko serwatkowe sklepPorady dietetyka i trenera podczas treningu siłowego, czy odchudzającego mogą okazać się kluczowe dla dobrych efektów naszych ćwiczeń....Jeżeli jesteś początkującym i lekko 'zielonym' w temacie odżywek i odżywiania się nie wstydź się i zapytaj trenera na siłowni o program ćwiczeniowy. Wiele siłowni oferuje porady dietetyczne na terenie swoich obiektów, jest to o tyle wygodne, że gdy ktoś chce skorzystać z takiej porady często zostaje policzony taniej, niż gdyby poszedł do poradni dietetycznej czy prywatnego dietetyka.
A jednak dobrze dobrana dieta to podstawa skutecznego i zdrowego treningu.

Super odżywianie- superfood!

białko serwatkowe sklep
Superfood ? nieprzetworzona żywność pochodzenia naturalnego, bogata w składniki odżywcze, których ilość i właściwości działają korzystnie na organizm człowieka. Termin po raz pierwszy został użyty przez Aarona Mossa w czasopiśmie ?Nature Nutrition? w 1998.
Określenie to szybko stało się wykorzystywanym hasłem w artykułach, pojawiających się w gazetach i czasopismach, które miały za zadanie poszerzyć wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz zaleceń dietetycznych. Bardzo szybko pojęcie super żywności zostało wykorzystane przez marketingowców i przemysł spożywczy, tak, aby ich produkty były bardziej atrakcyjne dla klientów, i żeby w świadomy sposób podchodzili do swojego zdrowia jak i tego co jedzą.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Superfood

Wchłanianie odżywki

Czysty skład, czyli inaczej czystość produktu- na przykład białka- jest bardzo ważny do prawidłowego wchłaniania się substancji, ale nie tylko.
Na rynku coraz więcej dostępnych jest odżywek, które poza wysoką czystością analizy składowej, reklamują się organicznym pochodzeniem, albo organiczną budową. Bowiem co z tego, że przyjmujemy po 100g czystego białka, skoro tylko 40% z tego się wchłonie. Dlatego ważne jest, aby wybierać te produkty, które są pochodzenia naturalnego, a nie syntetycznie tworzone. No i dieta również powinna być bogata w ważne dla budowy mięśni substancje..
Dodane: 10-11-2015 15:59

Tagi: sklep sport odżywki suplementy białka zdrowie

Widok do druku:

białko serwatkowe sklep