Jednym z silnie rekomendowanych rodzajów białek jest białko serwatkowe.

Takie białko można nabyć np.

w .

Jakie odżywki na początek...

białko serwatkowe sklepOdżywki dla sportowców to temat rzeka: suplementy przed treningiem, po i w trakcie.

Naturalne białka serwatkowe, kreatyna, glutamina itp.

Dla laika to naprawdę czarna magia- jak się w tym wszystkim połapać? Jeżeli zaczynamy naszą przygodę z treningami warto zasięgnąć porad u stałych bywalców siłowni lub personelu. Warto też przejść kilka treningów indywidualnych po okiem trenera, który w cenie usługi ustali dla nas dietę na kilka tygodni i podpowie jakie suplementy stosować. Oczywiście nie zawsze będziemy mieli taka potrzebę- przecież odżywki to dodatkowy koszt, a sam karnet na siłownię potrafi nadszarpnąć niejeden budżet.

Bezpieczny aerobik

białko serwatkowe sklep
Low impact aerobik ? ćwiczenia, w których bierze udział duża grupa mięśni i w których przynajmniej jedna noga ma cały czas kontakt z podłogą.
Są to ćwiczenia o stosunkowo małej intensywności. Tego rodzaju ćwiczenia powstały ze względu na mniejsze ryzyko kontuzji w porównaniu z metodą Hi impact. Ćwiczenia są raczej proste, dostosowane do osób początkujących.
Opierają się na tak zwanej pozycji bazowej ciała, czyli lekko ugiętych kolanach i ramionach, wysuniętej do przodu miednicy oraz napiętych mięśniach pośladków i brzucha.
Zapobiega to nadmiernemu obciążeniu stawów.

Low impact to ćwiczenia idealne dla osób starszych, ociężałych czy nawet kobiet w ciąży.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Aerobik

Napoje izotoniczne

Izotoniki w sklepach kuszą intensywnymi kolorami, wysportowanymi sylwetkami na etykietach i rzeko dobrym działaniem na nasze ciało. Niestety znaczna większość to przesłodzone napoje o zawartości kilku minerałów i soli. Zamiast sklepowych napojów tego typu warto przyrządzić je sobie samemu- w domowym zaciszu.

Składniki i końcowy smak można dostosować do własnych preferencji.

Ja polecam izotonik z miodem, cytryną, imbirem i oczywiście solą morską. Świetnie nawodni nasz organizm i uzupełni sporo potrzebnych soli mineralnych. Można też użyć wysoko mineralizowanej wody, co tylko poprawi skład naszego napoju..
Dodane: 05-05-2016 10:54

Tagi: sklep sport odżywki suplementy białka zdrowie

Widok do druku:

białko serwatkowe sklep