Ryzykowny zawód?

Dodane: 01-03-2014 11:01
Ryzykowny zawód? W moich innych wpisach omawiałem już takie tematy, chcę więc uzupełnić moje wcześniejsze wypowiedzi. Ocena ryzyka zawodowego Możliwe, że nie wszyscy wiedzą ale obowiązek przeprowadzania okresowych szkoleń z bezpieczeństwa i higieny pracy nie wynika jedynie z dobrej woli i dbałości pracodawców. Szkolenia bhp prowadzone są na podstawie rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy...W moich innych wpisach omawiałem już takie tematy, chcę więc uzupełnić moje wcześniejsze wypowiedzi. Ocena ryzyka zawodowego

Możliwe, że nie wszyscy wiedzą ale obowiązek przeprowadzania okresowych szkoleń z bezpieczeństwa i higieny pracy nie wynika jedynie z dobrej woli i dbałości pracodawców. Szkolenia bhp prowadzone są na podstawie rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy - Dz.U. 2005 nr 116 poz. 972 ze zmianami Teraz o czymś innym.

Być może kwestia szkoleń w zakresie bhp kojarzy się z czymś dość czasochłonnym. W końcu trzeba wysłać pracowników do ośrodka szkoleniowego żeby odbyli to szkolenie, trzeba oczywiście zapłacić za sam fakt kursu. Dodatkowy kosztem jest przejazd i stracony czas pracowników. A co jeśli można by zrobić szkolenie w firmie? To jest możliwe. Podobnie wygląda kwestia sprawy, którą zaraz poruszę.

Zapewne znacie to powiedzonko, że prawdziwy stolarz jest bez rąk? Prawdopodobnie tak było w dawnych czasach, zwłaszcza za czasów Polski ludowej - głównie przez bardzo kiepskie maszyny czy też sprzęt własnej konstrukcji. Z innej strony patrząc.

Czy warto zajmować się wszystkimi sprawami w swojej firmie? Oczywiście można nieco zaoszczędzić prowadząc samemu rachunkowość i zajmując się kwestiami BHP. Jednak powinieneś pamiętać, że nasz czas jest cenny - można go przecież przeznaczyć na pracę w firmie. Natomiast teraz chcę poruszyć nieco inny temat.

Tak wiec wychodzi na to, że wybór jest wprost ogromny. Możemy wybierać zarówno wedle kryterium ceny jak i kryterium lokalizacji. Mało tego - większość firm bhp z mojego miasta ma swoje strony internetowe - co za tym idzie nie ruszając się z domu mogę śmiało przebierać w ofertach. Oprócz tego chciałbym napisać także o:

I w sumie to tyle jeśli chodzi o Ocena ryzyka zawodowego, podam jeszcze źródła i odnośniki.Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: Ocena ryzyka zawodowego - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały. Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: Ocena ryzyka zawodowego - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały. Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: Ocena ryzyka zawodowego - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały. Ocena ryzyka zawodowego - też dobry