Remontujemy mieszkanie

Dodane: 23-07-2014 06:11
Remontujemy mieszkanie O pracach remontowych można pisać nieskończone elaboraty. Jak wiadomo - remont remontowi nie jest równy ;). Samo pomalowanie ścian wydaje się banalnie proste - wałek (lub pędzel), farba i jedziemy z tym koksem. Tak lekko jednak...O pracach remontowych można pisać nieskończone elaboraty. Jak wiadomo - remont remontowi nie jest równy ;).

Samo pomalowanie ścian wydaje się banalnie proste - wałek (lub pędzel), farba i jedziemy z tym koksem. Tak lekko jednak wbrew pozorom nie jest. Bardzo ważne jest przygotowanie podłoża. Farba nałożona na kilka warstw starej farby może stanowić poważny problem i to nie tylko estetyczny. Przede wszystkim może zacząć się łuszczyć i odpadać. Pomalować możemy tylko powierzchnię odpowiednio do tego przygotowaną, czyli taką gdzie nie ma wielu warstw po poprzednich remontach, lub kiedy jest położona gładź gipsowa, lub tapeta z włókna szklanego. A i wtedy przed malowaniem najlepiej jest zagruntować powierzchnię.

Ważne jest tez to jaką farbę zamierzamy zastosować na naszych ścianach. Obecnie na rynku wybór jest spory i to w różnych cenach. Najlepsze są wysokiej jakości farby lateksowe, jednak potrafią kosztować od 50 do nawet 90 zł za litr. Wydaje się że to bardzo drogo, ale takiej jakości farba jest dużo wydajniejsza - położymy mniej warstw. Ma również lepsze parametry - jeśli ściana nam się pobrudzi (a to się zdarza) łatwo będzie plam się pozbyć - wystarczy mokra gąbeczka, nawet z detergentem. rolety zewnętrzne białystok
Podobny temat również żaluzje białystok
Na temat żaluzje drewniane białystok to też niezłe info
Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj rolety białystok - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: żaluzje drewniane białystok - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.