Tanie pozycjonowanie stron

Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy wyszukamy słowa kluczowe to pokazuje liczbę stron zawierającą podane słowa kluczowe.

Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych...Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy wyszukamy słowa kluczowe to pokazuje liczbę stron zawierającą podane słowa kluczowe.

Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Jakiś czas temu zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są wartościowymi stronami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron. Najprostszy przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron.

Z tego właśnie względu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów.
Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu.
Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu. Wyjątkiem od tego są katalogi tematyczne i regionalne.

Tematyczne katalogi stron służą do gromadzenia informacji o stronach z wybranej branży, ułatwiają wyszukiwanie informacji.

Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub regionach.
Tanie pozycjonowanie stron.