Ciuchy musi być.

Tylko jak oszczędzić? Cóż można na przykład sprawdzić , albo inwestować w niemarkowe odzienie.

Wpis o ciuchach.

Second hand

odzież używana online
Tego typu placówki handlowe można znaleźć praktycznie...w każdym większym mieście (choć nie tylko), często jest to sporych rozmiarów hala z koszami oraz wieszakami, wypełnionymi odzieżą i innymi produktami krawieckimi. W ciucholandach prowadzi się sprzedaż na wagę oraz na sztuki ? dana część garderoby zostaje wówczas wyceniona. Bardzo często odzież jest wstępnie sortowana i część sprzedawana jest na sztuki, a reszta na wagę.
Zwykle stosuje się również zróżnicowanie cen ? towar najdroższy jest w dniu dostawy, a tanieje w miarę "przebierania".
Bardzo często w ostatni dzień przed dostawą, ceny spadają do poziomu cen hurtowych. Jest to popularny sposób na pozbycie się zalegającego towaru w sklepie.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ciucholand

Niepotrzebna moda

odzież używana online Moda to temat rzeka, a ceny modnych w danym sezonie ciuchów to już inna historia. W sumie cena materiałów z których wykonane są ciuchy nie jest wysoka, ale płacimy zazwyczaj za markę produktu, za znaczek dla którego jesteśmy w stanie poświęcić spore pieniądze. Można jednak kupować markowe ciuchy za rozsądną cenę i nie mówię tutaj o podróbkach. Ciucholandy i lumpeksy maja coraz lepszy asortyment, również rzeczy markowych, sportowych i tych zwyczajnie drogich. Więc jeżeli zasobność portfela nie pozwala na zakup markowych ciuchów, zawsze można zrobić to w ciucholandzie!

Ciuchy sezonowe

Jak oszczędzić sobie dużych wydatków na ciuchy sezonowe? Wystarczy wybrać się do najbliższego ciucholandu i wybierać spośród dostępnego asortymenty.
Warto też dowiedzieć się w jakie dni w danym sklepie są dostawy i iść w ten dzień. Wtedy wybór będzie bardzo duży na pewno wybierze się coś dla siebie. Można też skorzystać z ciucholandów internetowych, które oferują łatwiejsze przeglądanie produktów oraz często też lepsze ceny niż w sklepach stacjonarnych.

Tak więc nie trzeba wydawać fortuny, aby się ubrać jesienią czy też wiosną..

Widok do druku:

odzież używana online