agencja hostess kielce

Reprezentacja Twojej firmy powinna być na jak najwyższym poziomie.
Potrzebujesz hostessy na event lub targi? Sprawdź

Reprezentacja jest istotna

Hostessy są zatrudniane zarówno na targi, wystawy, jak i na eventy.
Dobra hostessa powinna być ambasadorką...produktu, powinna zachęcać klientów do zapoznania się z ofertą i odpowiedzieć na ich wątpliwości.

Komunikatywność jest bardzo dużym atutem, który przydaje się hostessie zawsze, niezależnie od tego czy ma brać udział w imprezie firmowej, czy tez prezentować firmę na targach.

Pamiętajmy, że za wysiłek i pracę dziewczyn należy się odpowiednie wynagrodzenie - nie warto oszczędzać na reprezentacji firmy!

Hostessa - definicja z Wikipedii

Hostessa ? przewodniczka oprowadzająca gości na targach, wystawach lub kobieta zajmująca się promocją produktów.
Cechy hostessy to m.in.: atrakcyjny wygląd, umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, znajomość języków obcych oraz umiejętność znalezienia się w różnych sytuacjach.
?Hostessa? wywodzi się od angielskiego słowa ?hostess? czyli gospodyni.
W rzeczywistości hostessy asystują gospodyni lub gospodarzowi eventu. Hostessy podczas bankietów, konferencji i targów przejmują część obowiązków organizatorów, witając gości, wskazując im drogę i dbając o ich dobre samopoczucie.

Hostessy są także ambasadorkami marek, pomagają firmom w tworzeniu korzystnego wizerunku oraz wspierają sprzedaż.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hostessa

Hostessa - dobra praca?

agencja hostess kielce Hostessa to świetny sposób na początek kariery dla młodych i atrakcyjnych dziewczyn. Jednak sama uroda nie wystarczy - warto reprezentować ponad przeciętny poziom kultury, trzeba mieć też dobrą kondycję fizyczną. Z pozoru praca wygląda na łatwą i przyjemną, jednak bywa sporym obciążeniem - często taka dziewczyna musi, mimo zmęczenia wielogodzinnym staniem w butach na wysokim obcasie, zachować uśmiech i uprzejmość.
Wiele prestiżowych eventów przyciąga zagranicznych gości, tutaj znajomość języków obcych jest niezbędna, tak więc wymagania bywają naprawdę duże..

Z pewnością taką pracą warto pochwalić się w CV - świadczy to o dużym zaangażowaniu, wysokiej kulturze osobistej oraz zdolności do poświęceń.

Reprezentacja na targach

Reprezentacja jest w biznesie bardzo ważna, zwłaszcza takim który kieruje swoją ofertę do prestiżowych klientów.
Dobra prezentacja stoiska na branżowych targach przyciąga zainteresowanych i dużo mówi potencjalnym klientom o firmie.
Obsługa jest bardzo ważna - piękne i uprzejme dziewczyny z pewnością są bardzo reprezentatywne, dlatego warto zatrudnić hostessy. Można oczywiście samodzielnie poszukać kandydatek, ale warto skorzystać z usług agencji hostess - dziewczyny tam zatrudnione przeszły już przez sito rekrutacji, więc z pewnością dobrze wykonają swoją pracę. .
Dodane: 24-08-2015 14:01

Tagi: hostessy kraków kielce rzeszów tarnów agencja hostess

Widok do druku:

agencja hostess kielce