Czyste białka są niezbędne przy sporcie.

Poleca się stosować wraz z innymi odżywkami, aby osiągnąć odpowiedni efekt treningu.

Ćwiczenie- martwy ciąg

impact whey isolate
Martwy ciąg jest jednym z podstawowych ćwiczeń kulturystycznych, pozwalającym przygotować ciało, a zwłaszcza plecy i nogi, do dużych obciążeń.

Osobom które dopiero zaczynają ćwiczenia kulturystyczne zaleca się wykonywanie martwego ciągu stosunkowo małym obciążeniem (to znaczy takim, które pozwoli im wykonać 15?20 powtórzeń w serii) ze względu na duże obciążenie kręgosłupa i nóg oraz ryzyko odniesienia kontuzji spowodowane wykonywaniem ćwiczenia nieprawidłowo technicznie. Martwy ciąg jest jednym z bojów w trójboju siłowym.

Podnoszenie dużych obciążeń w martwych ciągach świadczy o ogólnej dobrej kondycji fizycznej i dużej sile ćwiczącego, ponieważ przy wykonywaniu tego ćwiczenia zaangażowane są prawie wszystkie mięśnie i stawy. Martwy ciąg jest jedną z konkurencji zawodów siłaczy.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Martwy_ciąg

Wikipedia: Stretching

impact whey isolate
Stretching (ang.
rozciąganie) - zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu mięśni celem ich rozciągnięcia i uelastycznienia, a także poprawieniu ukrwienia układu motorycznego i spowodowanie jego rozruszania.
Jest naturalnym systemem ćwiczeń, który zaczerpnięty został m.in. z obserwacji zwierząt łownych wykonujących podobne "ćwiczenia" łączącym w sobie elementy gimnastyki i kulturystyki łącząc naprzemienne serie ćwiczeń dynamicznych i statycznych. Standardowy zestaw ćwiczeniowy trwa kilkanaście do kilkudziesięciu minut jednej sesji. Polega na kilkunastosekundowej, izometrycznej pracy (napinaniu) mięśnia oraz następnie powolnym rozluźnianiu go, a następnie rozciąganiu go przez następne kilkadziesiąt sekund. Podczas wykonywania ćwiczeń ważne jest często zachowanie koordynacji ruchowej, równomiernego oddechu i nieprzesadzanie z napinaniem mięśni (nie wolno przekraczać progu bólu).

Stretching używany jest również jako powszechna, ale zaawansowana forma rehabilitacji.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Stretching

Dieta i ruch

Zdrowa dieta przy aktywnym trybie życia to bardzo istotna rzecz, bez niej możemy do woli biegać, pływać czy ćwiczyć, a i tak nie zauważymy większej różnicy w tym jak wyglądamy.
Wiele klubów sportowych oferuje układanie diety wraz z treningami personalnymi.

Można tez udać się do dietetyka na własną rękę i poprosić go o ułożenie diety dla nas. Istnieje tez możliwość ułożenia diety łączonej, tak aby oboje partnerzy mogli gotować razem i jeść te same posiłki.

Taka opcja jest świetna, gdy oboje partnerzy ćwiczą, lub gdy tylko jeden żyje aktywnie.

Tak dopasowana dieta nie spowoduje problemów z przygotowywaniem wspólnych posiłków.

Jest tylko jedna zasada, należy się tej diety trzymać i nie podjadać!.
Dodane: 22-04-2016 10:25

Tagi: sklep sport odżywki suplementy białka zdrowie Impact whey

Widok do druku:

impact whey isolate