spalacze tłuszczu

Każde odchudzanie należy wspomóc ćwiczeniami.

A jak trening to i dodatkowe suplementy.

Można skorzystać z .

Jak zacząć

Zaczynając swoją przygodę z siłownią czy innymi treningami warto zasięgnąć porad dietetyka i doświadczonego trenera- taka pomoc na początku...może okazać się wręcz kluczowa dla dobrych efektów naszego treningu.
Dobra dieta i suplementacja są tak samo istotne jak sam trening i regularność ćwiczeń. Po pierwszych tygodniach będziemy w stanie sami sobie dostosować bardziej odpowiadające nam dawki suplementów oraz ilość przyjmowanych kalorii. Nie powinniśmy jednak rezygnować z rad dietetyka i trenera, ale nasze własne odczucia też są ważne. Jeżeli czujemy się ociężali, labo jakiś suplement wywołuje niepokojące objawy nie należy czekać i go odstawić.

Co ubrać do ćwiczeń...

spalacze tłuszczu Odpowiedni strój do ćwiczeń jest nie mniej ważny niż dobra dieta czy suplementy.
Warto ubrać się w ciuchy przede wszystkim wygodne i dobrze dopasowane.
Ważny jest również materiał i chłonność całego stroju.

Oczywiście nie trzeba od razu kupować całego zestawu w najdroższym sklepie- w zupełności wystarczy dobrej jakości bawełniany t-shirt oraz spodenki. W dobrych ciuchach od razu lepiej się ćwiczy, a co za tym idzie będziemy z większą przyjemnością uczęszczać na siłownię czy fitness.

Może się to pozytywnie odbić na naszym treningu i na efektach.

Bardzo ważne i chyba najważniejsze są dobre buty: nie mogą nas obcierać, a noga nie może się przepacać za bardzo, ponieważ może dość do bolesnych odcisków i odparzeń, zwłaszcza w lato.

BMI - index masy ciała

skaźnik masy ciała1 (ang.

Body Mass Index (BMI); również: wskaźnik Queteleta II) ? współczynnik powstały przez podzielenie masy ciała podanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach2.

Klasyfikacja (zakres wartości) wskaźnika BMI została opracowana wyłącznie dla dorosłych3 i nie może być stosowana u dzieci. Dla oceny prawidłowego rozwoju dziecka wykorzystuje się siatki centylowe, które powinny być dostosowane dla danej populacji.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wskaźnik_masy_ciała.
Dodane: 06-08-2015 18:07

Tagi: sport odżywki suplementy trening dieta odchudzanie

Widok do druku:

spalacze tłuszczu