parking w pyrzowicach

Nie wiesz gdzie możesz zostawić samochód w razie podróży samolotem? My wiemy:

Auto zamiast samolotu?

A może jednak pojechać własnym autem? Cóż - jeśli nasza podróż jest turystyczna i nie musimy się nigdzie speszyć, warto wybrać taką opcję.
Przy podróżach biznesowych w większości wypadków to się po prostu nie opłaca.
Chyba, że jesteś posłem...i chcesz wksięgować fikcyjne koszty ;).

Wtedy kandydujesz z popularnej partii, lądujesz w Sejmie i oficjalnie podróże "służbowe" odbywasz samochodem, jednak tak naprawdę wsiadasz w samolot.

Bo taniej i szybciej.

Więc jak - samochodem do Madrytu? Pewnie, że się opłaca ;).

A co zrobić z samochodem?

Popularność podróży samolotem jednak uruchomiła konieczność rozwiązania pewnych niedogodności.
Jeśli wyjeżdżamy na dłużej, to gdzie zostawić samochód? Na szczęście - przy lotniskach działają parkingi. Za odpowiednią opłatą możemy bezpiecznie zostawić tam nasze auto i nie musimy się martwić, że zostanie na przykład skradzione. Warto skorzystać z tej opcji, jeśli nie mamy możliwości by gdzieś bezpiecznie zaparkować.

Lotnisko (z wiki):

parking w pyrzowicach
Lotnisko ? obszar, na którym lądują, startują i kołują statki powietrzne (samoloty, śmigłowce, sterowce).
Ich wyposażenie zróżnicowane jest w zależności od liczby odprawianych pasażerów i przeładowywanych towarów. Lotniska oznaczane są trzyliterowym kodem IATA oraz czteroliterowym kodem ICAO. Lotnisko oraz jego strefa ochronna zajmują znaczne obszary, wyłączając z użytkowania znaczny areał gruntów. Zamieszkiwanie w jego pobliżu może być szkodliwe dla zdrowia z powodu zanieczyszczeń powietrza oraz hałasu.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lotnisko

Latamy coraz częściej

W ostatnich latach coraz częściej podróżujemy samolotem.
Dzięki tanim liniom lotniczym nie jest to już luksus dla zamożnych, ale wygodny i szybki sposób na pokonanie długich odległości. Ceny biletów zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych, więc opłaca się to znacznie bardziej niż podróż własnym samochodem.
No i - zajmuje znacznie mniej czasu.
Usprawnia to znacznie jeśli z powodów biznesowych musimy znaleźć się w jakimś europejskim mieście, nie drenuje również tak bardzo naszych portfeli. Poza tym oczywiście otwiera nowe możliwości turystyczne - nawet bilety do egzotycznych miejsc upolować całkiem tanio. .

Widok do druku:

parking w pyrzowicach