panele dekoracyjne

Panele trójwymiarowe na ścianę mogą być bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym.
Zobacz:

Styl art deco

Styl art deco ? to styl zapoczątkowany w latach 1919.
Głównie charakteryzuje się starannością i wysoką jakością użytych materiałów.
Często projekty w tym stylu wybiegają myślowo w przyszłość oraz są dostosowane formą do człowieka i użytkowania. Co prawda dzisiaj już raczej dominują nowocześniejsze kierunki takie jak minimalizm.

Jednak wszystkie następne nurty bardzo dużo czerpały właśnie z art deco.

I wszędzie w nowoczesnym wzornictwie można znaleźć naleciałości tego stylu właśnie.

O zasłonach

Wystrój okien jest naprawdę bardzo ważny.
Dzięki dobrze dobranym żaluzjom, roletom, czy zasłonom tworzymy nie tylko odpowiedni nastrój, ale też możliwość manipulowania światłem.
Zasłony wracają ostatnio do łask i bardzo dobrze! Jeśli są z naturalnej tkaniny (jak len, czy bawełna) w jasnych barwach, to rozproszą dobrze światło i sprawią, że pomieszczenie będzie bardziej przytulne.
Najlepiej wyglądają takie sięgające do podłogi.

Bez zasłon trudno sobie wyobrazić idealną sypialnię.

Na co zwracać uwagę przy wyborze zasłon? Przede wszystkim na materiał, kolor i wzór.

Jasne zasłony w jednolitym kolorze, z częściowo przepuszczającego materiału sprawdzą się prawie wszędzie - zarówno w skandynawskim stylu, jak i w klasycznych wnętrzach, z ciemnym drewnem i stylowymi meblami.

Dobrze zrównoważą również nowoczesny minimalizm.
Jednak, jak szaleć to szaleć - wielokolorowe zasłony też mogą wyglądać świetnie, jednak tylko w pomieszczeniu odpowiednio dużym i takim, gdzie nie dzieje się za dużo (czyli nie ma wielu wzorów i kolorów). Ważne, żeby wiedzieć jaki efekt zamierzamy osiągnąć.

Jak się zabrać za wystrój mieszkania?

panele dekoracyjne Dekorowanie mieszkania to jedna z najprzyjemniejszych czynności.
Jak wybrać dodatki, żeby stworzyć przytulne i jednocześnie niezagracone mieszkanie? Przede wszystkim - dajmy sobie spokój z impulsywnym kupowaniem, to co wpada nam w oczy w sklepie niekoniecznie będzie dobrze wyglądało w naszym domu.

Żeby z czegoś, co ma przynieść nam radość nie zrobił się prawdziwy koszmar, trzeba sporządzić plan.

Co mam na myśli? Najpierw podejmujemy decyzję o tym jakie dodatki chcemy kupić (w jakim stylu, w jakim kolorze, z jakiego tworzywa), a dopiero potem jedziemy do sklepu.
Naprawdę świetnym pomysłem jest robienie zakupów online - tutaj łatwiej będzie nam opanować dzikie instynkty, ponieważ nie musimy wybierać w danej chwili - możemy dobrze sobie wszystko przemyśleć i uruchomić wyobraźnię, a wybór mamy właściwie nieograniczony. .
Dodane: 04-02-2016 02:39

Tagi: panele 3D

Widok do druku:

panele dekoracyjne