Witaminy w sporcie są bardzo ważne jak aminokwasy i zróżnicowana dieta.

Warto poszukać .

Co to są witaminy?

witamina k2 sklep witamina k2 sklep
Witaminy ? grupa organicznych związków chemicznych o różnorodnej budowie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu żywego.

Mogą być pochodzenia naturalnego lub otrzymywane syntetycznie.

Dla człowieka witaminy są egzogenne (ludzki organizm ich nie syntezuje), w związku z czym muszą być dostarczane z pokarmem (najczęściej w postaci prowitamin)1.
Przeciwne działanie do witamin wykazują antywitaminy1. Brak określonej witaminy w organizmie to awitaminoza, niedobór ? hipowitaminoza, zaś nadmiar ? hiperwitaminoza1. Pierwsza odkryta witamina (B1) została wydzielona przez polskiego biochemika Kazimierza Funka w 1913 roku.

Wprowadził on również nazwę tej grupy związków (łac.

vita ? 'życie' i amina ? witamina B1 zawierała grupę aminową)1.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Witaminy

Styczniowcy na siłowni

Styczniowy wysyp ćwiczących na siłowniach to coroczna fala ludzi, którzy w ramach postanowień noworocznych postanowili zrobić coś ze swoim ciałem. Mimo pozorów nie jest to 'urban legend'- wszyscy trochę nabijają się z tego, ale tak na prawdę takich ludzi należy podziwiać. Ilu jest ludzi, którzy mimo postanowień nie robią nic, aby je spełnić? A pierwszym krokiem do regularnych ćwiczeń jest pójście na siłownię. Oczywiście nie każdemu przypasuje tryb ćwiczeń z trenerem, a może ilość ludzi będzie przeszkadzała. Ale osoba siedząca w domu nigdy się tego nie dowie.

Zakup odżywek wspomagających w Internecie

Wiele osób decyduje się na zakup odżywek dla sportowców za pośrednictwem Internetu.

Jest to spowodowane nie tylko tym, że nieraz wyprawa do stacjonarnego sklepu z tego rodzaju asortymentem mogłaby trwać o wiele dłużej niż zakup przez Internet.

Największy wpływ na wybór przez klientów internetowych sprzedawców preparatów wzmacniających ma nieraz o wiele niższa cena takich produktów niż w standardowym sklepie. Pomimo bardzo korzystnej oferty kierowanej do nas przez wiele sklepów z preparatami dla sportowców musimy pamiętać o tym, aby decydować się tylko na sprawdzone źródła, ponieważ dzięki temu niwelujemy ryzyko zawarcia niekorzystnej dla nas transakcji. Istnieje bowiem ryzyko, że otrzymamy produkt o zupełnie innym składzie niż wybrana przez nas odżywka..
Dodane: 18-06-2016 10:34

Tagi: sklep odżywki suplementy witamina k2 witaminy

Widok do druku:

witamina k2 sklep