Jak szukasz to trafiłeś idealnie.

Pokaz tańca

grupa taneczna śląskCzy chciałbyś oglądać pokazy tańca wykonywanego przez zdolne i zręczne tancerki i tancerzy? Myślę, że nikt nie miał by nic przeciwko, no chyba, że jest "moherową" babcią.
Tak więc korzystając z okazji warto nieco bardziej zagłębić się w temat....Oczywiście regularnie organizowane są różne konkursy tańca towarzyskiego, sportowego, tańca na lodzie i tak dalej.

Ale tutaj nie chodzi mi o takie pokazy. Zdecydowanie ciekawszymi są pokazy Samby doskonale znanej z karnawału w Rio de Janeiro.

Połączenie efektownych strojów ze zmysłowym tańcem robi wrażenie.

No i oczywiście miło się na to wszystko patrzy. Ostatnimi czasy bardzo modny stał się taniec brzucha.

I takie właśnie pokazy, również z efektownymi strojami, warto obejrzeć.

Na evencie

grupa taneczna śląsk Imprezy firmowe albo bankiety mogą się kojarzyć z czymś bardzo nudnym.
Aczkolwiek wcale nie musi tak być.
Jest kilka naprawdę fajnych sposobów urozmaicenia takiego wydarzenia. Na pewno jednym z lepszych pomysłów jest zaproszenie zespołu tanecznego. Takie profesjonalne pokazy tańca z pewnością będą ciekawe i uświetnią każdy bankiet czy event.

Co to jest taniec?

Taniec to: zespół zjawisk ruchowych będący transformacją ruchów naturalnych, powstający pod wpływem bodźców emocjonalnych, zazwyczaj skoordynowany z muzyką forma elementów ruchowych nosząca określoną nazwę (na przykład walc) przejaw kultury związany z określonym środowiskiem i określoną funkcją (taniec towarzyski, taniec ludowy) utwór muzyczny skomponowany zasadniczo (lub choćby tylko formalnie) w celu wykonania tańca poruszanie się w rytm muzyki, zazwyczaj parami lub w grupie, albo w pojedynkę. Każdy ma dość jasne wyobrażenie o tym, czym jest taniec, potrafi jeśli nawet nie opisać, to przynajmniej go rozpoznać i prawdopodobnie sam kiedyś tańczyłpotrzebne źródło.
Od kiedy socjologia podzieliła czynności ludzkie na przyrodzone i kulturalne, taniec zaliczono do czynności kulturalnych. Najprostszy podział, jakiego można dokonać, to wyodrębnienie trzech odmiennych sfer działalności ludzkiej, w których się rozwinął: religia, rozrywka i sztuka. W każdej z nich pełni inne funkcje.
Nie jest to podział ani precyzyjny, ani wyczerpujący.
Taniec może być także formą terapii (choreoterapia), zaś dla niektórych ludzi jest po prostu pracą. Elementy tańca występują w niektórych dyscyplinach sportu jak: łyżwiarstwo figurowe, pływanie synchroniczne i gimnastyka artystyczna. Taniec jest zaliczany do ćwiczeń rekreacyjnych mających bardzo korzystny wpływ na zdrowie psychofizyczne.
W wyniku ruchu ciała w tempie zgodnym z muzyką można wyrazić swoje uczucia, a z samego ruchu czerpać dużą przyjemność.Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Taniec

Koncert zespołu

Każdy kto kiedykolwiek był na jakimkolwiek koncercie to wie jak fajne jest to doświadczenie.
Dobry zespół jest w stanie znakomicie zabawić publiczność i dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Do tego dochodzi kwestia odbioru samej muzyki - mało kto w domu dysponuje takim sprzętem jakiego używa się na koncertach.
Jest to efekt sam w sobie. Jak do tego wszystkiego dołożymy światło i taniec to mamy rewelacyjny show (czyli po polsku - pokaz).

Takie coś zawsze robi ogromne wrażenie i pozostawia niezapomniane wspomnienia. A jakby coś takiego mieć na imprezie firmowej? Na pewno nie była by nudna!.

Widok do druku:

grupa taneczna śląsk