melamina

Miski z ciekawego materiału jakim jest często wzbogacone interesującymi wzorami.

To tylko jeden z nieskończonej ilości dodatków, które wzbogacą wystrój Twojego domu!

Najpierw planuj, potem działaj

Dekorowanie mieszkania to jedna z najprzyjemniejszych czynności.
Jak wybrać dodatki, żeby stworzyć przytulne i jednocześnie niezagracone mieszkanie? Przede wszystkim - dajmy sobie spokój z impulsywnym kupowaniem, to co wpada nam w oczy w sklepie niekoniecznie będzie dobrze wyglądało w naszym domu.
Żeby z czegoś, co ma przynieść nam radość nie zrobił się prawdziwy koszmar, trzeba sporządzić plan.
Co mam na myśli? Najpierw podejmujemy decyzję o tym jakie dodatki chcemy kupić (w jakim stylu, w jakim kolorze, z jakiego tworzywa), a dopiero potem jedziemy do sklepu.

Naprawdę świetnym pomysłem jest robienie zakupów online - tutaj łatwiej będzie nam opanować dzikie instynkty, ponieważ nie musimy wybierać w danej chwili - możemy dobrze sobie wszystko przemyśleć i uruchomić wyobraźnię, a wybór mamy właściwie nieograniczony.

Kto nie lubi się urządzać?

melamina Urządzenie mieszkania to fajna sprawa, jest tyle rożnych styli i ciekawych dodatków - nic tylko wybierać, decydować i kupować.
Niestety często takie podejście kończy się nieciekawie - kasą wyrzuconą w błoto, brakiem harmonii we wnętrzu i kacem moralnym (że się tyle pieniędzy na głupoty wydało).
Jak uniknąć tych błędów? Przede wszystkim ważna jest konsekwencja w stylu.
Co prawda eklektyczne wnętrza są bardzo fajne, ale naprawdę mało kto potrafi z wyczuciem łączyć style.

Najlepiej zdecydować się na jasne kolory ścian (najlepiej białe), dobrze sprawdzi się szarość, drewniana podłoga z bielonego drewna, neutralne płytki.

Lubisz kolor? Super - kup kolorowe zasłony, dywany, poduszki, czy też krzesła.

Jeśli lubisz szaleć z dodatkami, baza musi być neutralna.

Zasłony - do każdego stylu

Wystrój okien jest naprawdę bardzo ważny.

Dzięki dobrze dobranym żaluzjom, roletom, czy zasłonom tworzymy nie tylko odpowiedni nastrój, ale też możliwość manipulowania światłem.

Zasłony wracają ostatnio do łask i bardzo dobrze! Jeśli są z naturalnej tkaniny (jak len, czy bawełna) w jasnych barwach, to rozproszą dobrze światło i sprawią, że pomieszczenie będzie bardziej przytulne.

Najlepiej wyglądają takie sięgające do podłogi.
Bez zasłon trudno sobie wyobrazić idealną sypialnię. Na co zwracać uwagę przy wyborze zasłon? Przede wszystkim na materiał, kolor i wzór.
Jasne zasłony w jednolitym kolorze, z częściowo przepuszczającego materiału sprawdzą się prawie wszędzie - zarówno w skandynawskim stylu, jak i w klasycznych wnętrzach, z ciemnym drewnem i stylowymi meblami.
Dobrze zrównoważą również nowoczesny minimalizm. Jednak, jak szaleć to szaleć - wielokolorowe zasłony też mogą wyglądać świetnie, jednak tylko w pomieszczeniu odpowiednio dużym i takim, gdzie nie dzieje się za dużo (czyli nie ma wielu wzorów i kolorów).

Ważne, żeby wiedzieć jaki efekt zamierzamy osiągnąć.

.
Dodane: 04-03-2016 05:41

Tagi: melamina naczynia dekoracje dekorowanie melaminowe

Widok do druku:

melamina