Homeopatia? Dowiedz się więcej!

klinikabiorezonansu.plHomeopatia wielu z nas kojarzy się z czymś obcym i nieznanym.

Warto jednak wiedzieć, iż jest to dziedzina medycyny akceptowana przez Światową Organizację Zdrowia i jest powszechnie wykorzystywana w leczeniu różnych chorób na całym świecie.

Często lekarze zalecają stosowanie metod wchodzących w jej zakres jako leczenie uzupełniające.

Może być to stosowanie leków produkowanych z surowców pochodzenia naturalnego, które niejednokrotnie wpływają na organizm korzystniej niż leki pochodzenia syntetycznego.

Ich główną zaletą jest brak skutków ubocznych na przykład ze strony układu pokarmowego, które bardzo licznie występują w przypadku zażywania leków syntetycznych.

Dziedziny medycyny niekonwencjonalnej

klinikabiorezonansu.pl
Akupresura ? leczenie uciskiem określonych miejsc ciała Akupunktura ? leczenie igłami wbijanymi w określone miejsca na ciele Apiterapia ? leczenie produktami pszczelimi Aromaterapia ? leczenie naturalnymi olejkami eterycznymi Bioenergoterapia ? leczenie bioenergią Koloroterapia ? leczenie kolorami Fitoterapia ? leczenie ziołami (ziołolecznictwo) Hipnoterapia ? leczenie hipnozą Homeopatia ? leczenie zdynamizowanymi roztworami wodnymi danej substancji najczęściej pochodzenia roślinnego lub mineralnego Irydologia ? diagnozowanie stanu zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki oka Klawiterapia ? leczenie pobudzające klawikami na strefy, punkty i receptory biologicznie czynne Litoterapia ? leczenie za pomocą minerałów Osteopatia ? metoda, w której badanie manualne wykorzystywane jest do stawiania diagnozy i leczenia chorych Ortopatia ? leczenie oparte na samoregeneracyjnych mechanizmach organizmu Sylwoterapia ? leczenie poprzez pobudzenie organizmu do samoleczenia poprzez przebywanie przy drzewach i krzewach Chiropraktyka ? leczenie poprzez manipulację kręgosłupem Radiestezja ? likwidacja jednostek chorobowych za pomocą wahadeł Urynoterapia ? leczenie moczem Metoda Aleksandra Metoda Feldenkraisa Metoda Batesa ? metoda reedukacji, leczenia, wzrokuŹródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Medycyna_niekonwencjonalna

Technologia biorezonansu

Nowe rozwiązania technologiczne powstają każdego dnia, to samo dotyczy dziedziny terapii biorezonansowej.
Warto mieć to na uwadze przy szukaniu przychodni zajmującej się właśnie tym, gdyż jest wielce prawdopodobne że jeżeli mają dostęp do najnowszych maszyn, to znaczy że jednak umieją z nich korzystać i zarabiać na coraz nowsze. Przeszukując internet aby znaleźć klinikę biorezonansu możemy się natknąć na całkiem sporo gabinetów, oferujących cały wachlarzu usług.

Jednak gdy zależy nam na jakości, warto zwrócić jednak uwagę na sprzęt którym się posługują.

Każda klinika zachwala swoich specjalistów i obszernie pisze o doświadczeniu jakie posiadają, jednak to jakich narzędzi używają dużo lepiej odwzorowywuje faktyczny profesjonalizm terapeutów.

Najnowszy sprzęt nie jest tani, więc też nie jest używany w pierwszym lepszym zakładzie, który dopiero co zaczął swą działalność i dopiero wypracowuje sobie pulę klientów. Gdy następnym razem będziecie więc szukać alternatyw dla konwencjonalej medycyny, zwróćcie uwagę nie tylko na ceny czy opis oferty, lecz również na narzędzia jakimi posługuje się dany gabinet.
Stanowi to adekwatną wizytówkę umiejętności pracujących tam specjalistów..

Widok do druku:

klinikabiorezonansu.pl