Tym razem o kulinarnych programach telewizyjnych.

Gotowanie na ekranie ma długą historię.

Każdy zna Makłowicza, czy Nigellę Lawson. Formuła takich programów jest prosta - kucharz na ekranie prezentuje krok po kroku wykonanie określonego dania. W sumie brzmi nieciekawie.
I jeszcze pół biedy, kiedy robi to z taką lekkością, jak Nigella.
Poza tym -...Tym razem o kulinarnych programach telewizyjnych.

Gotowanie na ekranie ma długą historię.

Każdy zna Makłowicza, czy Nigellę Lawson. Formuła takich programów jest prosta - kucharz na ekranie prezentuje krok po kroku wykonanie określonego dania. W sumie brzmi nieciekawie. I jeszcze pół biedy, kiedy robi to z taką lekkością, jak Nigella.
Poza tym - kto tak naprawdę zapamiętuje (względnie zapisuje) te przepisy? W erze internetu to właśnie tam szukamy przepisów.
Bo mamy je od razu przed oczami, możemy porównać kilka wersji i wydrukować.

Luba zanieść laptopa do kuchni.

Zdecydowanie bardziej praktyczne! Jednak Nigella dalej kręci swoje programy, Pascal dalej gotuje, a Jamie Oliver ma się świetnie.
Nadal oglądamy tradycyjne programy kulinarne. Ale istotna jest forma i sama osoba prowadzącego. Jednak ostatnio programy kulinarne zaczęły ewoluować. Pojawiło się coś nowego - kulinarne reality show. Do Polski dotarły niedawno, razem z pierwszym sezonem "Kuchennych rewolucji".

Oczywiście nie jest to format oryginalny.

Więcej na ten temat napiszę w kolejnym poście.
sałatki przepisy Polecam również Podobny temat również Znazlazłem także sałatki i surówki Na ten temat napisali także na przepisy na sałatki przepisy na sałatkiprzepisy na sałatki .
Dodane: 12-06-2014 12:29

Tagi: sałatki sałatki przepisy przesy na sałatki

Widok do druku:

przepisy na sałatki