Spódnice ZIZZI sklep

Stylowa spódnica praktycznie zawsze będzie świetnie wyglądała, po warunkiem, że zostanie dobrze dobrana.
Warto porozglądać się w sklepach internetowych typu . Często mają na stanie sporo znanych producentów spódnic i nie tylko. Na szybko o spódnicach i spódniczkach.

O spódnicy w najpopularniejszej encyklopedii internetowej

Spódnica jest wierzchnią częścią garderoby (w kulturze europejskiej najczęściej garderoby damskiej i dziewczęcej) od pasa w dół.
Istnieje wiele rodzajów spódnic. Jako spódnica bywa mylnie określana sutanka ? dolna część stroju liturgicznego używanego przez ministrantów w Kościele rzymskokatolickim. ... Obecnie męskie spódnice są obecne również wśród niektórych subkultur ? pagan goci często wdziewają szkockie kilty, a cyber goci długie czarne spódnice obcisłe na pośladkach, rozkloszowane, z rozcięciem z przodu z doczepionymi licznymi pasami parcianymi wiszącymi na klamrach (styl bondage).Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Spódnica

Czym jest spódniczka mini

Spódnice ZIZZI sklep Mini spódniczka zwana również potocznie miniówką bądź po prostu mini to krótka spódnica sięgająca około 30cm powyżej kolan.
W kulturze zachodniej została stworzona w latach 60 XX wieku przez brytyjską projektantkę mody Mery Quant. Przyjęła się szybko i również przeżywała wtedy lata swojej świetności i uwielbienia aż do lat 80, by ponownie wrócić do łask w XXI wieku.

Jest chętnie noszona jako strój typowo imprezowy, nieco rzadziej podczas zwykłego wyjścia na miasto.

Jej sportowe wersje przyjęły się również pośród kobiet uprawiających sporty- szczególnie w tenisie, ale jest także niemal nieodłącznym elementem ubioru czirliderek.

Popularne spódnice

Spódnica midi czyli taka o średniej długości jest chyba najbardziej rozpowszechnioną i najbardziej różnorodną pośród wszystkich spódnic. Występuje w wielu krojach.
Jednym z wariantów jest spódnica baleriny- zwiewna, o szerokim pasku, niegdyś noszona tylko przez baleriny podczas występów, teraz może stanowić strój każdej kobiety, zarówno w wydaniu eleganckim jak i luźniejszym.
Spódnica plisowana z wyglądu przypomina zwiewną harmonijkę, doskonale nadaje się dla kobiet o pełniejszych biodrach, chcących ukryć swoje uda. Spódnica bombka posiada dwie gumy utrzymujące ją na miejscu- na górze i na dole przez co dzięki ściągnięciu tworzy z niej klosz przypominający bombkę..

Widok do druku:

Spódnice ZIZZI sklep