Ubranie powinien posiadać każdy co do tego nie ma wątpliwości.
Jednak jest możliwość by zakupić używane ciuchy online, dla przykładu .

Używane i markowe

odzież używana onlineMarketing w ciuchach markowych to główna przyczyna ich wysokiej ceny, a nie jako mogłoby się wydawać ich jakość.
Niestety...bywa, że te markowe ciuchy są gorzej wykonane niż ich bazarowe odpowiedniki.
Modele, które są sprawdzone można znaleźć np.
w ciucholandach. Pomijając oczywisty fakt, że w lumpeksach są po prostu tańsze, a często nie jesteśmy w stanie powiedzieć, że były używane. Niektórzy nie kupują ciuchów markowych z powodów ideologicznych i moralnych. Co też jest zrozumiałe, ponieważ pracownicy szyjący te ciuchy nie dostają nawet 5% wartości tych ciuchów, co wręcz zniechęca do kupowania ich produktów.

Ciucholandy historia

odzież używana online
Rozkwit tej branży w Polsce spowodowała transformacja ustrojowa, dzięki czemu łatwiejsze się stało się sprowadzanie odzieży używanej z Zachodu.
Zjawiskiem tym zainteresował się polski Rząd i w roku 2002 pod pretekstem, że sprowadzana odzież używana ma negatywny wpływ na środowisko odpowiednik rozporządzeniem wprowadzono całkowity zakazie sprowadzania do kraju niesortowanej odzieży i przeznaczania jej do celów handlowych.
Przepis ten nie dotyczył odzieży posortowanej, czyli poddanej uprzedniej dezynfekcji oraz dezynsekcji.
Jednakże te zabiegi spowodowały duży wzrost cen.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ciucholand

Ciuchy sezonowe

Jak oszczędzić sobie dużych wydatków na ciuchy sezonowe? Wystarczy wybrać się do najbliższego ciucholandu i wybierać spośród dostępnego asortymenty.
Warto też dowiedzieć się w jakie dni w danym sklepie są dostawy i iść w ten dzień.

Wtedy wybór będzie bardzo duży na pewno wybierze się coś dla siebie. Można też skorzystać z ciucholandów internetowych, które oferują łatwiejsze przeglądanie produktów oraz często też lepsze ceny niż w sklepach stacjonarnych.

Tak więc nie trzeba wydawać fortuny, aby się ubrać jesienią czy też wiosną.

Pogoda a ciuchy

Polska to kraj, gdzie szafa musi mieć naprawdę dużą pojemność.
Musimy mieć miejsce na letnie ciuchy: t-shirty, spodenki, sukienki oraz na ciuchy zimowe: płaszcze, kurtki, swetry...Doliczając jeszcze do tego masę garderoby przejściowej na sezon jesienny i wiosenny otrzymujemy sporą liczbę ubrań.
Polacy muszą więc wydać sporo pieniędzy, aby mogli się ubrać odpowiednio do temperatury, a o ciuchach sportowych nie wspominając.
Termoaktywne koszulki, kurtki i bielizna- to wszystko pociąga za sobą spore koszty..

Widok do druku:

odzież używana online