Kolejny tekst o mieszkaniach

Dodane: 11-03-2014 09:08
Kolejny tekst o mieszkaniach Ostatnio dość głośno o nowym rządowym programie "Mieszkanie dla Młodych". Celem tego programu ma być pomoc młodym ludziom w założeniu własnej rodziny, dzięki preferencyjnym warunkom zakupu...Ostatnio dość głośno o nowym rządowym programie "Mieszkanie dla Młodych". Celem tego programu ma być pomoc młodym ludziom w założeniu własnej rodziny, dzięki preferencyjnym warunkom zakupu mieszkania. nowe osiedle łódź

Ten program został wymyślony jako "wypełniacz" dla "Rodziny na swoim", który wygasł niedawno. "Mdm" mimo bardzo ambitnych celów, nie jest zbyt dobrze odbierany przez wielu ekspertów, obserwujących nasz rynek nieruchomości.

Sęk w tym, że objęte rządowym wsparciem mają być wyłącznie lokale prosto od dewelopera. I to tylko w ustalonych dla każdego miasta widełkach cenowych. Wielu komentatorów widzi tutaj ukłon rządu w stronę deweloperów, ale sama branża aż tak zachwycona, najnowszym projektem rządzących, nie jest.

Kwestia również w tym, że aby w ogóle dostać jakiekolwiek wsparcie, trzeba wziąć kredyt hipoteczny. No i sama wysokość dofinansowania nie powala - dostać można maksymalnie 15% wartości nieruchomości (warunkiem jest posiadanie dziecka i w perspektywie następnych lat, posiadanie kolejnego dziecka).

Do tego tematu jeszcze wrócę.Wpis inspirowany jest również nowe osiedle łódź Podobny temat również nowe osiedle łódź Na temat nowe osiedle łódź to też niezłe źródło Wpis inspirowany jest również nowe osiedle łódź