Panele trójwymiarowe na ścianę mogą być bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym.

Zobacz:

Architekt wnętrz - zawód

panele 3DArchitektura wnętrz to jeden nowych zawodów, jednak szybko zdobywający popularność.
Osoby wykształcone w tym kierunku maja wszelkie kompetencje i umiejętności, aby dobrze zorganizować przestrzeń w danym mieszkaniu czy też domu. Nie jest to jednak zajęcie proste: często obejmuje również konieczność znajomości programów graficznych i do projektowania. Do tego niezbędna jest widza o określonych stylach: prowansalski, angielski, skandynawski, eko itp. Wiadomo, że i tak najważniejszy jest efekt końcowy i to czy właściciel pomieszczenia będzie zadowolony z efektów pracy.

Zakupy dekoratorskie

panele 3D Dywany, lampy, wazony, zasłony itp.
To rzeczy, które poza meblami pochłoną sporą część budżetu przeznaczonego na remont i odnowienie pomieszczenia.
Dlatego warto kupować te rzeczy nie kierując się zasadą 'jak najtaniej'. W przypadku dywanów jest to szczególnie niepolecane, ponieważ te dobrej jakości z pewnością wytrzymają dłużej niż masowo produkowany chodnik. Generalnie warto przyjąć zasadę, że lepiej kupić raz a porządnie.
Nawet jeżeli wystrój nam się znudzi to dobrej jakości i dobrze wykonane przedmioty możemy bez problemu odsprzedać i część zainwestowanych pieniędzy odzyskać, czego nie zrobimy z marketowymi dywanami.

Stylizacja wnętrza - art deco

Styl art deco ? to styl zapoczątkowany w latach 1919.
Głównie charakteryzuje się starannością i wysoką jakością użytych materiałów. Często projekty w tym stylu wybiegają myślowo w przyszłość oraz są dostosowane formą do człowieka i użytkowania.

Co prawda dzisiaj już raczej dominują nowocześniejsze kierunki takie jak minimalizm.

Jednak wszystkie następne nurty bardzo dużo czerpały właśnie z art deco. I wszędzie w nowoczesnym wzornictwie można znaleźć naleciałości tego stylu właśnie..
Dodane: 31-07-2016 05:58

Tagi: sklep 3D panele 3D panele dekoracyjne panele gipsowe

Widok do druku:

panele 3D