Dobra reklama, to działająca reklama. Do wyboru mamy mnóstwo opcji: bilbordy, ulotki reklamowe ,czy to tak na prawdę kilka możliwości na reklamę firmy. W jaki sposób wybrać najlepszy z nich?

Reklamy z nagłośnieniem- dobry czy zły pomysł

mobile z nagłośnieniem katowice mobile z nagłośnieniem katowiceZamówienie mobilnej reklamy z nagłośnieniem może być albo doskonałym pomysłem, który spowoduje zwiększenie zainteresowania naszą firmą, albo zadziała wręcz odwrotnie i zniechęci konsumenta do naszej firmy. Jeżeli chcemy osiągnąć ten pierwszy skutek to warto przestrzegać kilku reguł.
Po pierwsze reklama z nagłośnieniem nie może być zbyt głośna, ani za długa, bo nikt nie zdąży usłyszeć jej w całości.

Należy też unikać odtwarzania reklamy dźwiękowej z samego rana oraz w miejscach, gdzie i bez tego jest głośno.

Sama reklama powinna być raczej krótka i jasna oraz, co najważniejsze, wyraźna.

Potrzeba reklamy

Wiele firm nie zdaje sobie sprawy z tego, że reklama jest bardzo potrzebna, aby zacząć zdobywać klientów.
Może jest to dość oczywiste, ale jednak dalej wiele przedsiębiorstw nie zdaje sobie sprawy z potęgi reklam.

Nie ważne czy to reklama typu outdoor czy też reklama w sieci.

Najzwyczajniej w świecie jest to potrzebne, aby ludzie dowiedzieli się jakie usługi oferujemy i czy warto skorzystać z naszych usług.

Warto więc poświęcić część przychodów z obecnych klientów na reklamę właśnie i sprawdzić przy jakim wkładzie zarobimy najwięcej, krótko mówią jaka będzie nasza konwersja.

Co do kanałów i sposobów reklamy dobrze jest wypróbować wszystkie po kolei, ponieważ ich skuteczność może zależeć od branży w jakiej się obracamy.

Parking i przyczepa reklamowa

Coraz częściej można zauważyć stojące na parkingach przyczepy z reklamą, niby nic strasznego, jednak takie reklamy często stoją w tych miejscach całe miesiące i zajmują miejsca parkingowe.
Na szczęście nie każda firma reklamowa, która ma w ofercie przyczepy reklamowe pozwala na takie działania. Zazwyczaj jeżeli już przychodzi do zostawienia przyczepy w jakimś widocznym miejscu, to jest to dogadywane z właścicielem danego parkingu, czy nieużytku.
Wtedy jest to jak najbardziej zgodne z prawem.
Należy jednak pamiętać, że taki sposób promocji może spowodować niechęć przyszłego klienta do danej firmy..