Warto jest szukać oficjalnych dystrybutorów danej marki suplementów. Pozwala to zagwarantować wysoką jakość produktu przy jego niskiej cenie.

Świetnym przykładem jest .

Przed po i w trakcie- nie zapominaj o tym!

odżywki myproteinCzas przyjmowania suplementów jest tak samo istotny jak same odżywki, które zażywamy.
Jeżeli dany suplement należy przyjmować przed treningiem- tzw.
przed treningówki- to właśnie wtedy należy go przyjąć.
Nieprzestrzeganie tych czasów przyjmowania może poskutkować zmniejszyć ich dobroczynny wpływ na trening. Zarówno przed, w trakcie jaki i po treningu jest mnóstwo rodzajów odżywek i każda ma inne działanie na organizm trenującego.
Jednak jest jedna zasada, którą powinniśmy się kierować kupując odżywki: tańsze znaczy gorzej jakości, a pewnie nikomu nie trzeba mówić, że niższa jakość = gorszy efekt.

Węglowodany

Węglowodany stanowią najważniejszy składnik diety, ponieważ są podstawowym źródłem energii dla pracujących mięśni.

Sportowcy stale narażeni są na niedobory tych składników, co powoduje spadek wydolności i zmęczenie.

Podstawą jest założenie, że po zaspokojeniu zapotrzebowania organizmu człowieka na białko i tłuszcz, pozostałe potrzeby energetyczne zostaną pokryte przez węglowodany. Oprócz funkcji energetycznej, węglowodany spełniają ważną rolę w organizmie.
Dostateczna ilość sacharydów w pożywieniu jest niezbędnym warunkiem prawidłowych przemian tłuszczów i białek.
Czynnikiem, który może zakłócić przebieg przemian węglowodanowych i tym samym tłuszczu i białka jest nadmiar tiaminy.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zapotrzebowanie_energetyczne_dla_sportowców

Bardzo ważne: dieta

odżywki myprotein Dieta bogata w składniki odżywcze jest bardzo ważna w naszym życiu.
Dieta powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb organizmu i z poprawką na indywidualne preferencje żywieniowe. Dieta dla sportowców powinna być ułożona przez dietetyka sportowego, najlepiej wspomagana odżywkami i suplementami. Dobrze dobrana dieta pozwala zminimalizować potrzeby stosowania odżywek, jednak z dobrą jakościowo odżywką trening sportowy może okazać się skuteczniejszy, a jego efekty trwalsze.

Należy jednak pamiętać, że żadne odżywki nie mogą stanowić substytutu zdrowego odżywiania i można o tym przeczytać na praktycznie każdym opakowaniu takich odżywek i suplementów.

.

Dodane: 28-02-2016 23:04

Tagi: sklep sport odżywki białka zdrowie myprotein

Widok do druku:

odżywki myprotein