Przyswajalne białka są niezbędne przy suplementacji treningu.
Zaleca się używać wraz z innymi odżywkami, aby osiągnąć odpowiedni efekt treningu.

Z wiki: Kreatyna

izolat serwatki
Preparaty kreatynowe są uważane za najlepsze legalne środki anaboliczne stosowane przez osoby uprawiające sporty siłowe, gdyż dają bardzo duże przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej w relatywnie krótkim czasiepotrzebne źródło.
Ze względu na udział kreatyny w metabolizmie wysiłku fizycznego, preparaty te również wydatnie poprawiają siłę i wytrzymałość sportowców. Z powodu tych właściwości są powszechnie i wielokrotnie stosowane przez sportowców wyczynowych i amatorskich.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kreatyna

Wpływ ćwiczeń na nasze zdrowie

Ćwiczenia ruchowe mają zbawienny wpływ na nasze ciało, nie mówię tutaj o ekstremalnych sportach, ale choćby o zwykłym bieganiu czy jeździe na rowerze.

Osoby uprawiające sport mają dużo mniejsze szanse na zachorowanie na choroby serca, czy miażdżycę. Podczas wysiłku w naszym organizmie zachodzi sporo procesów w wyniku których stan ogólny naszego zdrowia znacząco się poprawia.

Ruch pomaga również radzić sobie ze stresem i zmęczeniem. Więc jeżeli nie wiesz co roić to idź poćwiczyć, na pewno wyjdzie Ci to na zdrowie.

Internetowa encyklopedia: Low Impact Aerobik

izolat serwatki
Low impact aerobik ? ćwiczenia, w których bierze udział duża grupa mięśni i w których przynajmniej jedna noga ma cały czas kontakt z podłogą.
Są to ćwiczenia o stosunkowo małej intensywności.

Tego rodzaju ćwiczenia powstały ze względu na mniejsze ryzyko kontuzji w porównaniu z metodą Hi impact.

Ćwiczenia są raczej proste, dostosowane do osób początkujących.
Opierają się na tak zwanej pozycji bazowej ciała, czyli lekko ugiętych kolanach i ramionach, wysuniętej do przodu miednicy oraz napiętych mięśniach pośladków i brzucha.

Zapobiega to nadmiernemu obciążeniu stawów.

Low impact to ćwiczenia idealne dla osób starszych, ociężałych czy nawet kobiet w ciążyŹródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Aerobik.
Dodane: 26-12-2015 06:29

Tagi: sklep sport odżywki suplementy białka zdrowie Impact whey

Widok do druku:

izolat serwatki