Czyste białka są niezbędne przy treningu.
Zaleca się stosować razem z innymi odżywkami, aby osiągnąć dobry efekt treningu.

Lepszy humor po ćwiczeniach

izolat serwatki izolat serwatkiWielu sportowców twierdzi, ze uprawianie sportu sprawia im radość, co z punktu widzenia osoby, która sportu nie uprawa może wydawać się dziwne.
Jednak reakcja i odczucia sportowców jest całkiem uzasadniona. Wysiłek fizyczny powoduje wydzielanie endorfin do mózgu, stąd uczucie szczęścia i ogólnej poprawy nastroju.

Dlatego też osoby regularnie ćwiczące maja lepsze i zdrowsze podejście do stresu, a depresja rzadko ich dosięga.

Ćwiczenia mają wpływ nie tylko na zdrowie fizyczne, ale i psychiczne.

W Wiki: Stretching

Stretching (ang.
rozciąganie) - zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu mięśni celem ich rozciągnięcia i uelastycznienia, a także poprawieniu ukrwienia układu motorycznego i spowodowanie jego rozruszania.
Jest naturalnym systemem ćwiczeń, który zaczerpnięty został m.in.
z obserwacji zwierząt łownych wykonujących podobne "ćwiczenia" łączącym w sobie elementy gimnastyki i kulturystyki łącząc naprzemienne serie ćwiczeń dynamicznych i statycznych.
Standardowy zestaw ćwiczeniowy trwa kilkanaście do kilkudziesięciu minut jednej sesji.
Polega na kilkunastosekundowej, izometrycznej pracy (napinaniu) mięśnia oraz następnie powolnym rozluźnianiu go, a następnie rozciąganiu go przez następne kilkadziesiąt sekund. Podczas wykonywania ćwiczeń ważne jest często zachowanie koordynacji ruchowej, równomiernego oddechu i nieprzesadzanie z napinaniem mięśni (nie wolno przekraczać progu bólu).
Stretching używany jest również jako powszechna, ale zaawansowana forma rehabilitacji.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Stretching

Wikipedia: Kreatyna

Preparaty kreatynowe są uważane za najlepsze legalne środki anaboliczne stosowane przez osoby uprawiające sporty siłowe, gdyż dają bardzo duże przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej w relatywnie krótkim czasiepotrzebne źródło.
Ze względu na udział kreatyny w metabolizmie wysiłku fizycznego, preparaty te również wydatnie poprawiają siłę i wytrzymałość sportowców. Z powodu tych właściwości są powszechnie i wielokrotnie stosowane przez sportowców wyczynowych i amatorskich. Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kreatyna.
Dodane: 11-03-2016 11:18

Tagi: sklep sport odżywki suplementy białka zdrowie Impact whey

Widok do druku:

izolat serwatki