Prawidłowo wybrany to podstawowa sprawa udanego show i wspaniałej zabawy.

Repertuar lub atrakcje dodatkowe to główne rzeczy na które należy zwracać uwagę.

Wybór DJ'a?

Czy warto skąpić na DJ'a

wodzirej rybnikPewnie sporo osób wychodzi z założenia, ze nie potrzebny im DJ, bo ich synek/wnuczek/bratanek coś tam wie o komputerach to pewnie i muzykę umie puścić.
Niestety to nie takie proste, nie bez powodu usługi Dj'a kosztują tyle ile kosztują.
W cenę wchodzi nie tylko samo doświadczenie DJ'a, ale również pewna amortyzacja za sprzęt, często profesjonalny- więc drogi- oraz legalna muzyka.
Poza tym kiedy zdecydujemy się na usługi DJ'a z pewnością zaproponuje nam najlepsze możliwe rozwiązanie w kwestii nagłośnienia, ustawienia sali i przedstawi kilka świetnych pomysłów na rozruszanie gości.

DJ- zawód i profesja

wodzirej rybnik Zawód Dj'a to nie tylko puszczanie muzyki na imprezach.
DJ często poświęca większość swojego czasu na dopracowywanie swoich umiejętności, szuka nowych inspiracji i układa swoje playlisty.

Musi też dbać o posiadanie licencji na puszczane utwory. Stanowi to pewną barierę dla młodych ludzi interesujących się tematem, a chcących zostać DJ'em.

Początkowe wydatki an podstawowy sprzęt mogą przerosnąć nawet dobrze zarabiającego i ustatkowanego człowieka, a co dopiero młodego i niedoświadczonego dwudziestolatka.

Imprezowa oprawa dźwiękowa

Oprawa dźwiękowa na każdej większej uroczystości jest ważna ? nie ważne czy to wielkie wesele, studniówka czy huczne imieniny.
Dla niektórych lepszy jest zespół muzyczny od grającego kolejne kawałki z listy DJ'a.

Jednak i jedni i drudzy dzielą się na dobrych i tych mniej.

Dużo zależy od podejścia do pracy i sprzętu jakim dysponują. Wybierając osobę, odpowiedzialną za dodanie do naszej uroczystości trochę muzyki, warto sprawdzić w Internecie. Należy pamiętać, że najtańszy DJ może okazać się być również tym najgorszym..
Dodane: 13-02-2016 15:14

Tagi: DJ muzyka imprezy rozrywka

Widok do druku:

wodzirej rybnik