Pakując się w jakąkolwiek podróż trzeba pamiętać o praktycznie wszystkim i zabrać najważniejsze przedmioty w taki sposób, aby się nie zniszczyły. Przydatne może się okazać i kilka różnorodnych gadżetów.

Mądre pakowanie się

etui na tampony etui na tamponyBagaż i jego spakowanie może przysporzyć sporo kłopotu, zwłaszcza jeżeli wyjeżdżamy na długo, a ilość naszego bagażu przekracza ilości zdroworozsądkowe.

Każdy trick w tym przypadku może być na wagę złota, a przynajmniej srebra. Warto pakować się na zakładkę i największe ciuchy, takie jak swetry i bluzy zapakować na dno walizki tak, aby wystawały w części poza nią do utworzonej kieszonki należy dopakować mniejsze ciuchy i bieliznę.

Następnie przykryć całość oraz mocno docisnąć.

W ten sposób spakujemy o wiele więcej rzeczy, oraz nasze ciuchy nie będą mocno pogniecione.

Podobnych sposobów jest wiele i warto zobaczyć, który będzie działał dla nas najlepiej.

Encyklopedia.

Hasło: Etui
Etui (fr.
étui, wym.
et?i) ? niewielki usztywniony pojemnik chroniący różne przedmioty użytkowe i wartościowe. Może mieć postać jednoczęściowego rozkładanego pudełka, zamykanego pokrowca (futerału) albo prostej pochewki (otwartej lub z klapką zamykającą).

Bywa wykonane z rozmaitych materiałów: metalu, skóry, tworzyw sztucznych, tkaniny, a nawet kartonu czy folii.

Istotną cechą jest wykonanie z materiału dostatecznie sztywnego lub z wypełnieniem usztywniającym, często z odpowiednimi przegródkami bądź miękką wykładziną wewnętrzną.
W tej postaci służy do przechowywania przedmiotów drobnych, łatwych do zgubienia względnie posiadających szczególną wartość.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Etui

Praktyczny trend

Podążanie za moda może wydawać się bezsensowne, jednak pojawiają się od czasu do czasu warte uwagi trendy.
W tym przypadku nie chodzi o sam ubiór, ale o jego przechowywanie. Bowiem coraz większe zainteresowanie pojawia się wokół tematu woreczków na buty czy bieliznę. Ludzie wydają się być mocno zainteresowani możliwością uporządkowania tych rzeczy w elegancki sposób.

I dlatego razem z potrzebą pojawiają się sklepy oferujące ten towar, oraz pokrewne produkty takie jak etui na kosmetyki czy tampony.

.
Dodane: 19-02-2016 03:17

Tagi: kosmetyki moda etui kobieta porządek

Widok do druku:

etui na tampony