Twoje wesele powinno mieć odpowiednią oprawę. Sprawdź tu:

Przyjęcie weselne

oprawa muzyczna ślubu szczecin
Przyjęcie weselne ? zwyczajowa forma przyjęcia okolicznościowego, określanego potocznie jako wesele, organizowanego z okazji ślubu. Zwyczaje towarzyszące zawieraniu małżeństwa zależą od kręgu kulturowego z jakiego wywodzą się przyszli małżonkowie.
W Polsce przyjęcie weselne odbywało się zazwyczaj w domu panny młodej.
W dzisiejszych czasach zdecydowanie bardziej popularne jest organizowanie wesel w domach weselnych. Dla przykładu, w Polsce przebieg przyjęcia weselnego może wyglądać następująco: powitanie młodej pary chlebem i solą toast wzniesiony szampanem i stłuczenie kieliszków przez młodą parę na szczęście wspólne odśpiewania sto lat przez weselników publiczne całowanie się młodej pary przy okrzykach gości gorzko!, gorzko! konsumpcja dań wraz z toastami za pomyślność młodej pary bal przy muzyce odtwarzanej lub granej na żywo przez wynajęty zespół muzyczny zabawy z udziałem weselników i młodej pary dzielenie dużego tortu i częstowanie nim gości przez młodą paręŹródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Przyj%C4%99cie_weselne

O trudnych wyborach

Ślub może być jak z bajki, a może być koszmarem.
Jeśli nałożymy na siebie zbyt duża presję związaną z tym wydarzeniem, to zamiast się cieszyć zmianą w naszym życiu, doświadczymy traumy.
Przy okazji organizacji ślubu pojawią się zewsząd głosy życzliwych doradców - głownie rodziny, bo mamusia ma swoje wyobrażenie, przyszła teściowa swoje, do tego jesteśmy zewsząd bombardowani ofertami restauracji, zespołów weselnych, czy ślubnych fotografów.
Można naprawdę zwariować.

A może by tak wyjechać zamiast tego w Bieszczady, zorganizować skromne przyjęcie i przezywać to wydarzenie z tymi ludźmi, którzy naprawdę są nam bliscy?

Pamiętaj o rezerwacji!

oprawa muzyczna ślubu szczecin Zasadniczo - jeżeli bierzemy ślub w sezonie letnim, musimy się liczyć z tym, ze fotograf może mieć już pełny grafik.
Nie zapominajmy, że wesela odbywają się najczęściej w soboty, więc inna para może nam "sprzątnąć" fotografa sprzed nosa.
Z tego powodu doradzam wczesną rezerwację, aby uniknąć problemów.
Zwłaszcza, jeżeli wymarzyliśmy sobie, że ta konkretna osoba będzie robić nam zdjęcia..