Dźwigi Gdańsk

Wcześniej napisałem trochę o samych dźwigach i tym czym właściwie są te maszyny. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o pracy takich urządzeń na budowach czy przy konstruowaniu...Wcześniej napisałem trochę o samych dźwigach i tym czym właściwie są te maszyny. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o pracy takich urządzeń na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji.
Dźwigi Gdańsk


Ja jednak postanowiłem napisać o ciekawszych zastosowaniach dźwigów. W Polsce chyba nikt tego nie robił ale w Brytyjskim programie rozrywkowym/samochodowym dźwigi pojawiały się często - bynajmniej nie były testowane!

Rzecz jasna chodzi o magazyn Top Gear (w Polsce można kupić miesięcznik o takim tytule). W tym wpisie opiszę jedno z bardziej zabawnych zastosowań dźwigów samochodowych. Otóż prowadzący program Jeremy Clarkson postanowił przetestować samochód z Polski. Wybór padł na Poloneza (stara wersja) - samochód oczywiście był bardzo kiepski na tle konkurencji aut z za zachodniej granicy ale nadał się świetnie do tego żeby urządzić nim zabawę za pomocą dźwigów. Zobaczcie sami:Mam nadzieję, że mateiał nadal jest dostępny. Dobrze, że już nie produkujemy takich okropnych samochodów. Szkoda, że w naszym kraju nikt nie ma takiego poczucia humoru żeby tak wykorzystywać dźwigi.Warto rzucić okiem także na
Dźwigi Gdańsk
Wpis inspirowany jest również
Dźwigi Gdańsk
Na temat
Dźwigi Gdańsk
to też niezłe info Wpis inspirowany jest również
Dźwigi Gdańsk
Dodane: 04-03-2014 12:48

Powrót do pełnej wersji: Dźwigi Gdańsk