O działkach rolnych. Działki rolne są dużo tańsze od budowlanych. Czasami istnieje możliwość ich przekształcenia, jednak zawsze jest pewnie ryzyko, że tak się nie stanie. A czy można postawić dom na działce rolnej? I tak, i nie. Jeżeli jesteśmy rolnikami, to możemy...O działkach rolnych. Działki rolne są dużo tańsze od budowlanych. Czasami istnieje możliwość ich przekształcenia, jednak zawsze jest pewnie ryzyko, że tak się nie stanie.

A czy można postawić dom na działce rolnej? I tak, i nie. Jeżeli jesteśmy rolnikami, to możemy na takiej działce założyć gospodarstwo. Wtedy można postawić dom oraz określoną liczbę budynków gospodarczych.

Odrębną kwestią są tak zwane siedliska. Kupując siedlisko możemy bez dodatkowych formalności postawić dom, ale... jeśli jesteśmy rolnikami. Często jednak działki siedliskowe są już zabudowane, czasami te nieruchomości nie są w złym stanie i można je wyremontować. To może być ciekawa opcja, zwłaszcza jeżeli szukamy czegoś letniskowego, lub ogólnie miejsca z zapewnioną ciszą i spokojem. Działki siedliskowe często są dość spore (mogą mieć nawet kilka hektarów), wypadają korzystnie w porównaniu do działek budowlanych. Jednak nie jest ich zbyt dużo, nie jest więc wcale zbyt łatwo taką działkę dostać. No i mieszczą się one zazwyczaj na wsi. Jeśli chcemy wybudować dom całoroczny i dojeżdżać do pracy, to raczej nie uda nam się znaleźć takiej działki. działka na sprzedaż wolin
Podobny temat również działki rekreacyjne wolin
Podobny temat również wolin działki budowlane
Polecam również działki wolin
Więcej informacji także tutaj wolin działki budowlane

Public/images/003.jpgDodane: 05-06-2014 07:15

Powrót do pełnej wersji: wolin działki budowlane