używane bluzy damskie

Second handy sprzedają tanie i pozostałe części ubioru.
Na szczęście w dobrze prowadzonych ciucholandach sprzedają tylko dobrej jakości ciuchy, które nawet nie wyglądają jak używane, a cena zakupu jest bardzo korzystna.
Wpis o ubieraniu się w lumpeksie.

Hobby: kupowanie ciuchów

Buszowanie po półkach i regałach z ciuchami to coś co kobiety lubią najbardziej.
To samo tyczy się nie tylko półek w drogich sklepach, ale również i w lumpeksach, gdzie czasami trzeba się nieźle naszukać, aby znaleźć perełkę. Najczęściej te najlepsze sztuki schowane są z tyłu lub przysypane innymi ciuchami, niektórzy również celowo chowają i chomikują fajne ciuchy.

Później przychodzą i kupują je po kolei, kiedy będą mieli wystarczającą sumę w portfelu.

Na szczęście właściciele tych przybytków zwracają na to uwagę i zakopane skarby przenoszą z powrotem na ich właściwe miejsce.

Dostawy ciuchów

Większość lumpeksów i ciucholandów jest dość dobrze zaopatrzona w różną odzież.
Ciuchy damskie, męskie i dziecięce w różnych rozmiarach i fasonach, często zdarzają się ciuchy firmowe i markowe np. nike, czy adidas. Od lat lumpeksy stosują pewien trick, mianowicie dostawy w określony dzień tygodnia. W ten sposób ludzie chcący wybrak coś dla siebie i mieć jeszcze duży wybór wybierają się w właśnie ten dzień. Nie raz byłem świadkiem kolejki przez otwarciem jednego z takich miejsc właśnie w dzień dostawy, kolejka ludzi była dość pokaźna.
O dziwo nie tylko starsze kobiety stały w tejże kolejce, również młode osoby oraz mężczyźni, widocznie również w poszukiwaniu odzieży dla siebie.

Odzież markowa, ceny targowe

używane bluzy damskie Niektórzy ludzie lubią ubierać się w markowe i drogie ciuchy.

Oczywiście nikt im nie zabroni, jednak są i tacy, którzy cenią sobie markową odzież, ale kupują ją w ciucholandach, przez co maja ten sam produkt w bardzo niskiej cenie. Duża część ubrań w lumpeksach jest na tyle nowa, ze nawet nie widać żadnych śladów noszenia, dlatego jeżeli komuś nie przeszkadza, ze tą bluzkę nosił ktoś inny to bez problemu może kupować firmową odzież w takich miejscach.

Sporo zaoszczędzimy, a do tego lumpeks można odwiedzać regularnie i zawsze znajdziemy tam coś nowego, co może nam się spodobać..
Dodane: 17-07-2016 08:05

Tagi: lumpeks odzież ciucholand styl moda używane bluzy damska

Widok do druku:

używane bluzy damskie