Mały wymiar reklamy, czyli to doskonała metoda na delikatną promocję naszego produktu czy też marki.
Dodatkowo stronę internetową, wizytówki oraz inne formy re marketingu i jesteśmy w domu.

O druku i reklamie.

Jeszcze tańszy druk

naklejki reklamowe Warszawa naklejki reklamowe WarszawaTechniki druku ciągle ulegają nowelizacją, jednak część procesów zostaje taka sama.

Papier z celulozy dalej przoduje jako materiał na którym się drukuje,, ale sam proces czy użyta farba.

Procesy te tak szybko ulegają zmianom, że sami właściciele zakładów mają problemy, aby z tym nadążyć. Jednak ten postęp powoduje, że druk jest znacznie tańszy, a klienci mają możliwości zamówienia dużo mniejszych nakładów w dobrej jakości.
Dlatego też teraz prawie każda firma ma swoje plakaty, ulotki czy nawet bannery.

O pracy w poligrafii

Praca w poligrafii to ciężki kawałek chleba, a szczególnie w większym mieście, gdzie ilość zleceń jest po prostu ogromna.

To zdecydowanie praca dla ludzi z pasją do tego zawodu, a czasem nawet i to nie pomaga. Częste nadgodziny i ogólny stres związany z dużą odpowiedzialnością tej pracy swoje kosztuje.

Dobry specjalista w tej branży jest w stanie zarobić niemałą wypłatę, co jedynie trochę wynagradza trudność tego zawodu.

W końcu na barkach poligrafa spoczywa odpowiednie przygotowanie projektu do druku, a później jego kontrola.

Wikipedia- grafika

Grafika ? jeden z podstawowych obok malarstwa i rzeźby działów sztuk plastycznych. Obejmuje techniki pozwalające na powielanie rysunku na papierze lub tkaninie z uprzednio przygotowanej formy. Zależnie od funkcji rozróżniamy grafikę artystyczną zwaną też warsztatową oraz grafikę użytkową zwaną też stosowaną. Grafika artystyczna (warsztatowa) wyróżnia się skupieniem w rękach artysty całego procesu twórczego od projektu przez wykonanie matrycy do wykonania odbitek ? rycin, które mają wartość oryginalnych dzieł sztuki.
Liczba odbitek uzyskanych z jednej płyty zależy od techniki. Grafika użytkowa to dziedzina grafiki i drukarstwa artystycznego służąca celom użytkowym.
Związana jest z rynkiem wydawniczym i reklamą.
Grafika użytkowa obejmuje plakat, ilustracje, druki okolicznościowe, magazyny, gazety, znaczki pocztowe, banknoty, ekslibrisy i liternictwo.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika.