Czy projektant wnętrz się opłaca?

Dodane: 26-04-2014 10:55
Czy projektant wnętrz się opłaca? Kolory ścian to nie wszystko. Zbyt często decydujemy się na zbyt ciemne meble do niewielkich pokojów. Powinniśmy wiedzieć, że - w sklepie z meblami wszystko prezentuje się zupełnie inaczej, ponieważ inna przestrzeń jest do dyspozycji. Kanapa, która w salonie meblowym nie wydaje się zbyt duża, może nam przytłoczyć salon. Ciemne meble ustawione w wysokim i dobrze...Kolory ścian to nie wszystko. Zbyt często decydujemy się na zbyt ciemne meble do niewielkich pokojów. Powinniśmy wiedzieć, że - w sklepie z meblami wszystko prezentuje się zupełnie inaczej, ponieważ inna przestrzeń jest do dyspozycji. Kanapa, która w salonie meblowym nie wydaje się zbyt duża, może nam przytłoczyć salon. Ciemne meble ustawione w wysokim i dobrze oświetlonym pomieszczeniu nie będą się tak samo prezentować w naszym wnętrzu.

Jeśli nie mamy talentu do urządzania lub czasu, dobrze jest podjąć współpracę z projektantem wnętrz. Wbrew pozorom to wcale tak dużo nie kosztuje, a dobry architekt może zapewnić wiele zniżek, do tego współpracuje ze sprawdzoną ekipą remontową. W konsekwencji możemy więcej zaoszczędzić, a już z pewnością zaoszczędzimy na potencjalnej wnętrzarskiej katastrofie.

Wielu ludzi sądzi, że efektowne wnętrza wymagają dużych pieniędzy. A to nie jest prawda! Kluczowe jest zestawienie ze sobą poszczególnych elementów, prostota i funkcjonalność. Nie musi być kosztownie, nie musi być z najwyższej jakości materiałów. Ale nie róbmy ludwikowskich salonów w ciasnych pokojach dziennych w blokach z wielkiej płyty. To nie tylko wygląda źle, ale tez świadczy o wielu kompleksach. architektura wnętrz szczecin
Pracownia architektoniczna szczecin - to całkiem niezłe
Na ten temat napisali także na Architekt Szczecin
Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj Projektowanie wnętrz szczecin - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.
Na temat pracownia projektowa szczecin to też niezłe info