Właściwie wybrany to podstawa udanego show oraz wspaniałej zabawy.
Zestaw piosenek lub prowadzenie imprezy to główne rzeczy na które powinniśmy zwracać uwagę.
Wybieranie DJ'a?

Płyty, pamięci i pliki - muzyka

dj na wesele rybnik
Płyta winylowa Często z pracą didżeja związana jest płyta winylowa.
Dźwięk uzyskany dzięki jej wykorzystaniu jest w opinii wielu lepszy niż dźwięk z nośników cyfrowych.
Płyta winylowa jest wygodna, bo można błyskawicznie przestawić igłę w pożądane miejsce na płycie, a nawet dzięki rowkom zauważyć na płycie momenty cichsze i głośniejsze.... Płyta CD Już w latach 90.
płyta kompaktowa stała się stosunkowo łatwa do wykorzystania przez DJ-ów klubowych ? to za sprawą odpowiednich dla DJ-ów odtwarzaczy płyt CD.... Pamięć masowa i pliki cyfrowe Technologia pozwoliła na uniknięcie konieczności transportowania ze sobą obszernego objętościowo zestawu płyt winylowych czy płyt CD.

Już w połowie pierwszej dekady XXI wieku DJ-e zaczęli wykorzystywać komputery oraz pamięć masową (dyski twarde i pamięci flash) w swoich występach przed publicznością.

...Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/DJ#No.C5.9Bniki_muzyki_DJ-a

Dobry DJ

Być DJ'em może być każdy, jednak nie każdy może być dobrym Djem.

Sprawa jest o tyle skomplikowana, że poza konieczną znajomością sprzętu audio, potrzeba jeszcze pewnego rodzaju wyczucia. Bez odpowiedniej prezencji i ogólnego wrażenia osoby towarzyskiej DJ będzie kiepskim Djem, choćby miał samochód ciężarowy sprzętu.

Należy pamiętać, że Dj to często też wodzirej i swego rodzaju prezenter podtrzymujący odpowiednie tempo i nastrój imprezy.
Sztuką jest też bycie elastycznym, a umiejętność dopasowania się do typu imprezy i preferencji gości jest kluczowa dla dobrego ogólnego efektu pracy.
I niestety to jest coś czego nie da się nauczyć, są to cechy osobiste i to od nich zależeć będzie czy będziemy cenieni w świecie imprez, wesel i przyjęć.

Impreza w firmie

dj na wesele rybnik Coraz więcej średnich i dużych firm decyduje się na organizowanie imprez dla swoich pracowników.
Jakiego rodzaju będzie to impreza zależy głównie od samego szefostwa, ale jednak są pewne podstawy organizacyjne o które należy zadbać.
Wiadomo, że na pierwszym miejscu jest zapewnienie transportu jeżeli ma być inny niż własny, potem prowiant i na końcu rozrywka.
I tutaj zaczyna się problem, ponieważ często na takich imprezach jest cicho- nie gra żadna muzyka.
Przecież nie jest trudno wynająć DJ'a na właśnie taki firmowy wypad..
Dodane: 08-01-2016 11:11

Tagi: DJ muzyka imprezy rozrywka

Widok do druku:

dj na wesele rybnik